IV Konferencja Endokrynologii Ginekologicznej i Rozrodczości – EGiR

Organizator: Klinika Endokrynologii Ginekologicznej UJCM
Miejsce: Wydarzenie hybrydowe, Kraków, Polska
www: idź
Termin: od: 2022-04-21 do: 2022-04-23
Koszt: 200 - 2500 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 361

Szanowni Państwo,

IV Konferencja Endokrynologii Ginekologicznej i Rozrodczości – EGiR to unikatowe w skali Polski wydarzenie naukowe skupiające się tym razem na szczególnym elemencie narządu rodnego kobiety jakim jest endometrium. Mnogość problemów z codziennej praktyki lekarskiej a także liczba publikacji naukowych dotyczących tego fragmentu macicy zobligowała nas do zorganizowania wydarzenia naukowego, które kompleksowo przeanalizuje aspekty zarówno fizjologii jak i patologii endometrium. Prezentowane najnowsze doniesienia pozwolą lekarzom ginekologom na optymalizację diagnostyki terapii na europejskim i światowym poziomie. Tematyka wykładów poruszy kwestie roli endometrium w zaburzeniach endokrynologicznych, płodności i oncofertility; nawiąże też do patologii onkologicznej endometrium wraz ze sposobami ich leczenia.

Sytuacja epidemiologiczna zmusza nas do wprowadzenia bezpiecznych rozwiązań w kształceniu. Zależy nam na maksymalizacji korzyści edukacyjnych dla Uczestników konferencji, w związku z tym przewidujemy hybrydową formułę spotkania, gdzie w wersji on-line będą mieli Państwo możliwość zadawania zdalnie pytań wszystkim Wykładowcom.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym Spotkaniu

Z poważaniem,

Robert Jach

tagi: IV Konferencja Endokrynologii Ginekologicznej i Ro Klinika Endokrynologii Ginekologicznej UJCM Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia