43. Kongres Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego

43. Kongres Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego

Organizator: WhyNotTravel
Miejsce: G2A Arena, Rzeszów, Polska
www: idź
Termin: od: 2022-05-26 do: 2022-05-28
Koszt: 300 - 1600 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 67

Szanowni Państwo,
Drogie Koleżanki i Koledzy,

Jak po zimie przychodzi wiosna, a po długiej nocy wstaje wreszcie piękny dzień tak po długim czasie izolacji i zagubienia z powodu wciąż trwającej pandemii zbliżamy się do wydarzenia, które mam nadzieję przywróci równowagę i nada nowy impuls do działania środowisku radiologicznemu w Polsce. Mowa oczywiście o 43 Kongresie Radiologów Polskich, który zaplanowany został w dniach 26-28 maja 2022 roku w Rzeszowie w centrum wystawienniczo-kongresowym województwa podkarpackiego G2Arena.

Będzie to ostatni Zjazd (od 2022 Kongres) Radiologów Polskich organizowany w cyklu 3 letnim, a jednocześnie pierwszy w blisko 100 letniej tradycji PLTR organizowany na południowo-wschodnich rubieżach kraju, w sercu pięknego Podkarpacia, w Rzeszowie. Mamy nadzieję i determinację aby sprostać tradycji naszych wspólnych radiologicznych spotkań będących obszarem wymiany wiedzy i doświadczeń oraz służących ukazaniu osiągnięć i sukcesów na polu diagnostyki obrazowej, jakże ważnej współcześnie dziedziny medycyny.

Prócz warstwy naukowej i szkoleniowej zapraszamy państwa do szerokiej integracji towarzyskiej w trakcie trwania Kongresu, której braki odczuwamy aż nadto od blisko 2 lat. Mimo pewnej dozy niepewności, co do najbliższej przyszłości jesteśmy głodni optymizmu i wiary w to, iż wydarzenie to spełni państwa oczekiwania również pod tym względem. Zapraszamy zatem wszystkich państwa do dzielenia się z organizatorami swoimi pomysłami i uwagami dotyczącymi zbliżającego się Kongresu.

Zachęcamy także wszystkich radiologów, techników elektroradiologii, pielęgniarki, fizyków medycznych, inżynierów, studentów oraz lekarzy innych specjalności do nadsyłania swoich prac w formie prezentacji ustnych i plakatowych. Osobne zaproszenie kierujemy także w stronę firm działających na rynku szeroko rozumianej diagnostyki obrazowej do przedstawienia swojej oferty i nowości środowisku radiologicznemu.

43 Kongres Radiologów Polskich będzie też okazją do dyskusji dotyczącej nowych wyzwań i zagrożeń stojących przed współczesną radiologią i diagnostyką obrazową. Mamy nadzieję, iż przyjazna atmosfera i klimat Rzeszowa, tego dynamicznie rozwijającego się grodu nad Wisłokiem, którego mottem jest Innowacja i który może poszczycić się najdłuższą średnią życia mieszkańców wpłynie również pozytywnie na naszych zacnych gości, przyczyniając się do ich integracji i optymizmu w budowaniu nowej postpandemicznej rzeczywistości, nie tylko w dziedzinie radiologii. Do zobaczenia zatem w Rzeszowie na 43 Kongresie PLTR w dniach 26-28 maja 2021.

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia