11 Ogólnopolska Konferencja Sekcji Krążenia Płucnego, PTK

11 Ogólnopolska Konferencja Sekcji Krążenia Płucnego, PTK

Organizator: PTK
Miejsce: Vienna House Andel's, ul. Ogrodowa 17, 91-065 Łódź, Polska
www: idź
Termin: od: 2021-10-21 do: 2021-10-23
Koszt: 100 - 500 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 44

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na 11 Ogólnopolską Konferencję Sekcji Krążenia Płucnego Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego
w dniach 21-23.10.2021.

Wzorem lat poprzednich, program naukowy będzie dotyczył najnowszych zagadnień z zakresu epidemiologii, mechanizmów rozwoju, precyzyjnych kryteriów rozpoznania, metod diagnostyki oraz rodzajów leczenia związanych z nadciśnieniem płucnym. Będziemy, jak co rok, omawiać w eksperckim gronie zróżnicowane zmiany dotyczące prawej komory serca, tętnic płucnych i układu oddechowego.

Jesteśmy przekonani, że łódzka edycja Konferencji da sposobność do wyjątkowych dyskusji podczas obrad, ale także do mniej oficjalnych rozmów poza sesjami. Sprawy fundamentalne w ramach organizacyjnych Konferencji pozostają w roku 2021 bez zmian. Wobec oczywistych jednak względów aktualna sytuacja nie gwarantuje spotkania dla wszystkich Przyjaciół zainteresowanych krążeniem płucnym, zgodnie z wcześniejszymi zamiarami, w łączącej historię Ziemi Obiecanej i nowoczesność Łodzi. Podejmiemy wszelkie starania, aby zapewnić stacjonarną formę dla planowanych wydarzeń, jednak o bieżących ustaleniach będziemy informowali na stronie internetowej Sekcji - formuła może bowiem ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych.

Bez względu na nieprzewidywalny dzisiaj rozwój epidemii gwarantujemy, że łódzka Konferencja Sekcji Krązenia Płucnego PTK stanowić będzie ważne wydarzenie edukacyjne i naukowe, w którym nie wypada nie uczestniczyć!

Do zobaczenia,

Jarosław D. Kasprzak
Łukasz Chrzanowski

tagi: ptk nadciśnienie płucne układ oddechowy Serce Płuca

Wydarzenie archiwalne

Najbliższe wydarzenia