XVIII Kurs medyczny Postępy w diagnostyce i leczeniu chorób układu nerwowego u dzieci

Organizator: Biuro Kongresów SKOLAMED i Klinika Neurologii Dziecięcej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Miejsce: Dziecięcy Szpital Kliniczny im. Józefa Polikarpa Brudzińskiego UCK WUM, ul. Żwirki i Wigury 63A, 02-091 Warszawa, Polska
www: idź
Termin: od: 2021-11-26 do: 2021-11-27
Koszt: Nie określono
Program: zobacz
Wyświetleń: 324

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym, XVIII Kursie „Postępy w diagnostyce i leczeniu chorób układu nerwowego u dzieci”. Nasz kurs chcielibyśmy zorganizować w formule tradycyjnego spotkania w dniach 26 - 27 listopada 2021 r.

Kurs od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony lekarzy, szczególnie neurologów dziecięcych i pediatrów. W poprzednich latach w każdej edycji kursu uczestniczyło ok. 150 lekarzy z całego kraju. Program kursu jest przygotowywany przez zespół Kliniki Neurologii Dziecięcej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz zaproszonych ekspertów z wiodących ośrodków naukowych w Polsce. Przy doborze wykładów szczególny nacisk położono na te odkrycia naukowe, które mają znaczenie dla praktycznego prowadzenia pacjenta, zarówno w sensie diagnostycznym, jak i leczniczym.

Podobnie jak w poprzednich latach planujemy wydanie publikacji z materiałami naukowymi z tegorocznej edycji. Chcielibyśmy, aby uczestnicy kursu otrzymali je w ramach materiałów z kursu.

Kurs organizowany jest pod patronatem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Neurologii Dziecięcej.

Mamy nadzieję, że uczestnicy pozyskają wiele interesujących informacji przydatnych w codziennej praktyce lekarskiej związanej z dzieckiem z problemami neurologicznymi.

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia