Praktyczna anatomia twarzy dla lekarzy medycyny estetycznej – kurs podstawowy

Praktyczna anatomia twarzy dla lekarzy medycyny estetycznej – kurs podstawowy

Organizator: POZNAŃ LAB Instytut Medycyny Praktycznej
Miejsce: POZNAŃ LAB Instytut Medycyny Praktycznej, Leśna 42A, 62-081 Przeźmierowo k/ Poznania, PL
www: idź
Termin: od: 2020-07-18 do: 2020-07-19
Koszt: 6000 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 67

Zapraszamy Państwa na wyjątkowe szkolenie praktyczne dedykowane medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej, które prowadzą znani specjaliści i praktycy w wybranych dziedzinach. Wyjątkowość naszych kursów, na tle szerokiej oferty edukacyjnej dla lekarzy medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, polega na rozbudowanej i najbardziej zaawansowanej części praktycznej, która prowadzona jest na udzkich nieutrwalonych preparatach anatomicznych.
Uczestnicy kursów pracują w warunkach sali operacyjnej na preparatach ludzkich przebadanych pod kątem HIV, HBV, HCV i Syphilis.
Szkolenia składają się z części teoretycznej oraz ćwiczeń praktycznych, a przy każdym stanowisku pracuje dwóch lekarzy. Jest to dla Państwa unikatowa okazja, aby zdobyć, bądź utrwalić wiedzę dotyczącą medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej oraz zweryfikować dotychczasowe umiejętności.
Szkolenie „Praktyczna anatomia twarzy dla lekarzy medycyny estetycznej” obejmuje zagadnienia związane z procesami starzenia się tkanek miękkich twarzy, podstawy technik iniekcyjnych, szczegółowe omówienie anatomicznych uwarunkowań powikłań; prezentację i omawianie wybranych przypadków oraz indywidualne, samodzielne ćwiczenia z preparowania wybranych struktur.
Możliwość pozyskania dofinansowań unijnych do 80% wartości szkolenia.

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia