Blokady regionalne w obrębie klatki piersiowej i ściany jamy brzusznej

Blokady regionalne w obrębie klatki piersiowej i ściany jamy brzusznej

Organizator: POZNAŃ LAB Instytut Medycyny Praktycznej
Miejsce: POZNAŃ LAB Instytut Medycyny Praktycznej, Leśna 42A, 62-081 Przeźmierowo k/Poznania, PL
www: idź
Termin: od: 2020-07-10 do: 2020-07-11
Koszt: 2860 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 29

Zapraszamy Państwa na wyjątkowe szkolenia praktyczne dedykowane anestezjologii i intensywnej terapii, które prowadzą znani specjaliści i praktycy w wybranych dziedzinach. Wyjątkowość naszych kursów, na tle szerokiej oferty edukacyjnej dla lekarzy anestezjologów, polega na rozbudowanej i najbardziej zaawansowanej części praktycznej, która prowadzona jest na modelach in vivo (żywych pacjentach) oraz ludzkich nieutrwalonych preparatach anatomicznych.
Uczestnicy kursów pracują w warunkach sali operacyjnej na preparatach ludzkich przebadanych pod kątem HIV, HBV, HCV i Syphilis.
Szkolenia składają się z części teoretycznej oraz ćwiczeń praktycznych, a przy każdym stanowisku pracuje maksymalnie czterech lekarzy. Jest to dla Państwa unikatowa okazja, aby zdobyć, bądź utrwalić wiedzę dotyczącą anestezjologii i intensywnej terapii oraz zweryfikować dotychczasowe umiejętności.
Szkolenie obejmuje omówienie blokad w obrębie ściany jamy brzusznej i klatki piersiowej; podstawy anatomiczne - sonoanatomię, wskazania i techniki wykonania. Podczas warsztatów uczestnicy samodzielnie, pod okiem instruktorów, wykonają USG wybranych struktur, a następnie blokady i znieczulenie zewnątrzoponowe.
Możliwość pozyskania dofinansowań unijnych do 80% wartości szkolenia.

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia