Kurs Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki

Kurs Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki

Organizator: Poznań Lab Instytut Medycyny Praktycznej
Miejsce: Poznań Lab Instytut Medycyny Praktycznej, Leśna 42A, 62-081 Przeźmierowo k/Poznania, PL
www: idź
Termin: od: 2020-07-15 do: 2020-07-15
Koszt: 2500 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 66

Szkolenia z zakresu chirurgii ręki obejmują leczenie chirurgiczne złamań ręki i ich rekonstrukcji ze szczególnym uwzględnieniem zespolenia końca dalszego kości promieniowej, zespolenia medartis aptus, choroby zwyrodnieniowej stawu nadgarstkowo-śródręcznego kciuka i stawów międzypaliczkowych, oraz szwu nerwu i ścięgna.
Wyjątkowość naszych kursów, na tle szerokiej oferty edukacyjnej dla lekarzy ortopedów, polega na rozbudowanej i najbardziej zaawansowanej części praktycznej, która prowadzona jest na preparatach anatomicznych nieutrwalonych górnych kończyn ludzkich. Uczestnicy kursów pracują w warunkach sali operacyjnej na preparatach przebadanych pod kątem HIV, HBV, HCV i Syphilis, z użyciem oryginalnego sprzętu i narzędzi chirurgicznych, których na co dzień używają na sali operacyjnej.
Szkolenia składają się z części teoretycznej oraz ćwiczeń praktycznych, a przy każdym preparacie ludzkiej kończyny pracuje dwóch lekarzy. Jest to dla Państwa unikatowa okazja, aby zdobyć, bądź utrwalić wiedzę dotyczącą poszczególnych dziedzin ortopedii oraz zweryfikować dotychczasowe techniki chirurgiczne.
Możliwość pozyskania dofinansowań unijnych do 80% wartości szkolenia.

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia