Onkologia narządu ruchu - nowe wyzwania

Onkologia narządu ruchu - nowe wyzwania

Organizator: Klinika Ortopedii Ogólnej, Onkologicznej i Traumatologii UM im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
Miejsce: Hotel Mercure Poznań Centrum, ul. Roosevelta 20, 60-829 Poznań, PL
www: idź
Termin: od: 2020-10-09 do: 2020-10-09
Koszt: 200 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 187

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na kolejne sympozjum z cyklu „Wiktora Degi Ortopedia i Rehabilitacja. Co rezydent i specjalista wiedzieć powinni”.
Kiedy w roku 2013 w Poznańskim Uniwersyteckim Ośrodku Ortopedycznym przystąpiliśmy do organizacji pierwszego sympozjum, które – jak się później okazało – otworzyło cykl nazwany „Wiktora Degi Ortopedia i Rehabilitacja – co rezydent i specjalista wiedzieć powinni”, jako temat wybraliśmy onkologię ortopedyczną.

Zainteresowanie i liczba uczestników przerosły wtedy znacząco nasze oczekiwania. Okazało się, że ciekawa problematyka i świetni wykładowcy potrafią być skutecznym magnesem. Minęło siedem lat i wraz z kolegami ze Szpitala CMKP w Otwocku uznaliśmy, że do tematu onkologii należy powrócić. Przyjęliśmy bowiem, że zarówno w diagnostyce, jak i leczeniu guzów kości i tkanek miękkich narządu ruchu dostatecznie dużo się zmieniło, aby podyskutować o tym ponownie.

Niestety obecna sytuacja epidemiologiczna w kraju i na świecie nie ułatwia nam organizacji tego wydarzenia, ale podobne przeciwności napotykają przecież wszyscy i w różnych dyscyplinach, od nauki poprzez edukację czy wreszcie sport, żeby tylko wymienić te najczęstsze. Liczymy jednak na to, że po raz kolejny spotkamy się z Państwem w Poznaniu.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy,

Prof. dr hab. n. med. Jarosław Czubak

Prof. dr hab. n. med. Jacek Kruczyński

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia