XXVII Zakopiańskie Dni Kardiologiczne (ZDK2021)

XXVII Zakopiańskie Dni Kardiologiczne (ZDK2021)

Organizator: Podyplomowa Szkoła Kardiologiczna
Miejsce: Hotel Belvedere Resort & Spa, Droga Do Białego 3, 34-500 Zakopane, Polska
www: idź
Termin: od: 2021-09-16 do: 2021-09-19
Koszt: 1550 - 2990 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 466

Szanowni Państwo!

Rozpoczęliśmy już przygotowania do kolejnego spotkania w ramach XXVII Zakopiańskich Dni Kardiologicznych, do udziału w których SERDECZNIE WAS ZAPRASZAM!!

Zapraszamy Lekarzy Praktyków, chcących utrwalać i pogłębiać swą wiedzę w zakresie Kardiologii i innych ważnych dla serca dyscyplinach.

Zapraszam jak zwykle do grona Wykładowców, znakomitych Kardiologów z ogromnym doświadczeniem klinicznym ale też Diabetologów, Endokrynologów, Gastrologów.. bo tylko razem możemy być skuteczni w codziennej niełatwej pracy.

Jak zawsze wybierzemy najbardziej aktualne ale też trudne, dyskusyjne problemy,ważne dla praktyki klinicznej, spotkania i dyskusje Kardiologa z Diabetologiem, Endokrynologiem, Gastrologiem i Hipertensjologiem.
Zapraszam na kolejne miłe, merytoryczne spotkanie w pięknych okolicznościach przyrody.. do zobaczenia w Zakopanem na XXVII Edycji Zakopiańskich Dni Kardiologicznych.

tagi: kardiologia dni kardiologiczne zakopane zdk 2021 zakopiańskie dni kardiologiczne szkolenia kardiologia konferencje kardiologia kardiologia eLearning

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia