XVII Lubelskie Dni Urologiczne

Organizator: Katedra i Klinika Urologii i Onkologii Urologicznej UM w Lublinie
Miejsce: IBIS STYLES LUBLIN STARE MIASTO, Al. Solidarności 7 | 20-841 Lublin, 20-841 Lublin, Polska
www: idź
Termin: od: 2022-05-27 do: 2022-05-29
Koszt: 800 ZŁ
Wyświetleń: 757

Szanowni Państwo,

od wielu lat zespół Kliniki Urologii i Onkologii Urologicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie jest organizatorem Lubelskich Dni Urologicznych-Uroonkologia, które w okresie wiosennym, pomimo natłoku różnorodnych wydarzeń, nadal cieszą się dużym uznaniem i zainteresowaniem wśród uczestników.

Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić Państwa na kolejną – już XVII edycję Lubelskich Dni Urologicznych, które tym razem odbędą się w Lublinie, jednym z najstarszych miast Polski. Lublin to miasto inspiracji, które wyróżnia się bogatą wielowiekową historią. Miasto tętniące życiem społeczności akademickiej, w którym świadomość historii inspiruje przyszłość.

Będziemy zaszczyceni goszcząc w tym miejscu urologów z całej Polski, którzy w czasie konferencji przedstawią nam bogatą wiedzę dotyczącą zmian i postępów w dynamicznie rozwijającej się uroonkologii.

Mamy nadzieję, że miejsce obrad, w którym historia miasta przeplata się z nowoczesnością, dzięki swojemu niezaprzeczalnemu urokowi sprosta Państwa oczekiwaniom, a tematyka wykładów pozwoli na poszerzenie wiedzy w zakresie uroonkologii i będzie inspiracją do dalszej twórczej pracy naukowej.

Zapraszamy do Lublina!

Z poważaniem,

Prof. dr hab. n. med. Krzysztof Bar

Przewodniczący Komitetu Naukowego

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia