XXIV Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

XXIV Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

Organizator: Polskie Towarzystwo Kradiologiczne
Miejsce: Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, Galicyjska 9, 31-586 Kraków, PL
www: idź
Termin: od: 2020-09-17 do: 2020-09-19
Koszt: 185 - 750 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 133

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy!

Już dziś z największą przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału w XXIV Międzynarodowym Kongresie Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, który odbędzie się w dn. 17-19 września 2020 r. w Krakowie.

Długa historia naszych corocznych spotkań, wysoka frekwencja uczestników oraz zainteresowanie wystawców i mediów pokazują, że Kongres od lat jest wydarzeniem ważnym i cenionym nie tylko wśród kardiologów, ale także lekarzy innych specjalności.

Jesteśmy przekonani, że nie inaczej będzie także w 2020 roku. Tradycyjnie już zaprezentujemy najnowsze doniesienia ze świata kardiologii i po raz kolejny zmierzymy się z wyzwaniem leczenia chorób układu krążenia. Kongres, jak co roku, będzie stanowił wyjątkową okazję, by wysłuchać wykładów wybitnych ekspertów z kraju i z zagranicy.

W tym roku Międzynarodowy Kongres PTK po raz drugi odbędzie się w Krakowie. Atrakcyjny program oraz atmosfera miasta o niezwykłej historii i bogatej tradycji, jakim jest Kraków, będzie sprzyjać obradom. Mamy wielką nadzieję, że w przerwie między wykładami oraz naukowymi dyskusjami znajdzie się również czas na spacer i kontemplację Krakowa. Mamy także nadzieję, że przyszłoroczny Kongres, wzorem poprzednich, okaże się wielkim sukcesem.

Do zobaczenia w Krakowie!

Prof. dr hab. n. med. Piotr Jankowski
Prof. dr hab. n. med. Danuta Czarnecka
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
XXIV Międzynarodowego Kongresu PTK

tagi: ptk kardio

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia