Nowoczesna Perinatologia „Od problemu do rozwiązania”

Nowoczesna Perinatologia „Od problemu do rozwiązania”

Organizator: Grupa Medica
Miejsce: Vienna House Andel’s , ul. Ogrodowa 17, 91-065 Łódź, PL
www: idź
Termin: od: 2020-03-26 do: 2020-03-28
Koszt: 150 - 700 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 259

Serdecznie zapraszamy na konferencję naukowo-szkoleniową, która będzie poświęcona prężnie rozwijającej się w ostatnich latach medycynie matczyno-płodowej. Biorąc pod uwagę, że płód stał się pacjentem, rozwój medycyny matczyno-płodowej jest kluczowy w budowaniu ścisłej współpracy między położnikami i neonatologami celem poszukiwania nowych rozwiązań umożliwiających zapewnienie optymalnego stanu zdrowia ciężarnej i rodzącej oraz płodu i noworodka.
W trakcie Konferencji uwagę poświęcimy również młodym adeptom położnictwa i neonatologii. Specjalnie dla nich stworzona została sesja Młodych Naukowców, która pozwoli im przedstawić własne doświadczenia i wyniki prowadzonych badań oraz skłoni do rozważań na temat dalszego rozwoju medycyny matczyno-płodowej. Z kolei wykłady skierowane do położnych pozwolą ulepszyć współpracę perinatologa, neonatologa i położnej w warunkach Sali Porodowej.
Serdecznie zachęcamy również Młodych Lekarzy do przesyłania prac - najlepsze z nich będą publikowane w Forum Położnictwa i Ginekologii. Co więcej, wybrane prace będą prezentowane podczas sesji Młodych Naukowców.

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia