XV Naukowy Zjazd Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego

XV Naukowy Zjazd Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego

Organizator: Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne
Miejsce: Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze, ul. Gdańska 187, 85-674 Bydgoszcz, PL
www: idź
Termin: od: 2021-09-09 do: 2021-09-11
Koszt: Nie określono
Program: zobacz
Wyświetleń: 776

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym XV Zjeździe Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w Bydgoszczy. W imieniu Zarządu PTU oraz Przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego – dr. n. med. Janusza Tylocha – prosimy wszystkich zainteresowanych ultrasonografią o umieszczenie w kalendarzu i zarezerwowanie czasu na kolejne spotkanie w dniach 9–11.09.2021 roku.

Ponownie będzie okazja do konfrontacji i porównania swoich doświadczeń, wiedzy i umiejętności z innymi oraz z postępami w technice obrazowania. Będzie okazja do udziału w sesjach plenarnych, naukowych, w warsztatach szkoleniowych i sesjach firmowych. Zapraszamy do udziału studentów i młodych lekarzy, dla których zjazd może być znakomitym miejscem do poszerzania wiedzy, korzystania z doświadczeń starszych kolegów. Bardzo zachęcamy do aktywnego uczestnictwa, przemyślenia i przygotowywania Państwa oryginalnych prac, podzielenia się z innymi swoimi doświadczeniami.

Będzie też, jak zwykle, czas na spotkanie znajomych, przyjaciół, innych fascynatów badań ultrasonograficznych oraz gości z zagranicy.

Zapraszamy również na tradycyjne spotkania towarzyskie, które – mamy nadzieję – będą miłym uzupełnieniem sesji naukowych i pozwolą, jak na wszystkich poprzednich zjazdach, na chwilę odpoczynku w jedynej w swoim rodzaju ultrasonograficznej atmosferze.

Czekamy na wszystkich miłośników ultrasonografii w Bydgoszczy.

Z serdecznym koleżeńskim pozdrowieniem,

Dr n. med. Małgorzata Serafin-Król
Dr n. med. Janusz Tyloch

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia