XV Naukowy Zjazd Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego

XV Naukowy Zjazd Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego

Organizator: Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne
Miejsce: Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze, ul. Gdańska 187, 85-674 Bydgoszcz, PL
www: idź
Termin: od: 2021-09-10 do: 2021-09-11
Koszt: Nie określono
Program: zobacz
Wyświetleń: 1094

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym XV Zjeździe Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Prosimy wszystkich zainteresowanych ultrasonografią o umieszczenie w kalendarzu i zarezerwowanie czasu na kolejne spotkanie w dniach 10–11.09.2021 roku.

Po przeanalizowaniu całej sytuacji w obliczu nadal istniejącej epidemii COVID-19, po rozpatrzeniu dostępnych danych oraz po zapoznaniu się z opiniami ekspertów Zarząd Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego wraz z Komitetem Organizacyjnym Zjazdu podjął decyzję o zorganizowaniu XV Zjazdu Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w planowanym terminie, jednak w formule on-line.

Podczas naszego spotkania będziemy chcieli w sposób szczególny omówić doświadczenia z zastosowania badania USG na pierwszej linii frontu walki z COVID-19. Zachęcamy wszystkich kolegów do udziału w Zjeździe, strona Zjazdu w Internecie jest aktualna. Zapraszamy również do podzielenia się z uczestnikami własnymi doświadczeniami zarówno z pola walki z COVID-19, jak i z innych dziedzin diagnostyki ultrasonograficznej. Czekamy na Państwa – niestety on-line – ale mamy nadzieję,
że pomimo wszystkich przeciwności losu z Państwa pomocą będzie ono udane.

Za udział w konferencji uczestnicy otrzymają 34 pkt. Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.

Zapraszamy serdecznie!

Dr n. med. Małgorzata Serafin-Król
Dr n. med. Janusz Tyloch

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia