Staw rzepkowo-udowy. Od diagnostyki do protezoplastyki

Organizator: Katedra Ortopedii, Klinika Ortopedii i Traumatologii UM w Lublinie SPSK Nr 4
Miejsce: In Between Hotel by Vanilla, Panieńszczyzna 15P, 21-002 Jastków k./Lublina, Polska
www: idź
Termin: od: 2022-05-27 do: 2022-05-28
Koszt: 300 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 1024

Szanowni Państwo,

Lublin już wielokrotnie gościł społeczność ortopedyczną podczas organizowanych w naszym mieście zjazdów i konferencji naukowych pod egidą Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego oraz lubelskiej Kliniki Ortopedii. Tym razem mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie poświęcone zagadnieniom diagnostyki i leczenia niewydolności stawu rzepkowo-udowego.

Postęp, jaki dokonuje się w ostatnich latach zarówno w możliwościach diagnostycznych, jak i leczniczych, w dużej mierze wynika z lepszego rozumienia biomechaniki, poszerzenia wiedzy dotyczącej możliwości napraw biologicznych oraz postępu rekonstrukcyjnych technik operacyjnych tej części kolana. Wszystkie wspomniane zagadnienia chcemy z Państwem omówić podczas spotkania w Lublinie. Swoje poglądy i doświadczenie zaprezentują naukowcy i lekarze praktycy z kraju specjalizujący się w leczeniu tej części narządu ruchu oraz znamienici goście zagraniczni.

Zapraszamy do gościnnego Lublina z życzeniami owocnych obrad i miłych spotkań towarzyskich.

Dr hab. n. med. Marta Tarczyńska
Dr hab. n. med. Krzysztof Gawęda

tagi: ortopedia Staw rzepkowo-udowy. Od diagnostyki do protezoplas Polskie Towarzystwo Ortopedyczne i Traumatologiczn Klinika Ortopedii i Traumatologii UM w Lublinie konferencja ortopedia

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia