„Ultrasonografia w położnictwie i ginekologii" - kurs dla zaawansowanych

„Ultrasonografia w położnictwie i ginekologii" - kurs dla zaawansowanych

Organizator: Sekcja Ultrasonografii PTGiP
Miejsce: Hotel Mercure Warszawa Centrum, ul. Złota 48/54, 00-120 Warszawa, PL
www: idź
Punkty edukacyjne: 30 pkt. Sekcji
Termin: od: 2019-10-25 do: 2019-10-26
Koszt: 1000 - 1800 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 102

Kurs USG w położnictwie i ginekologii dla zaawansowanych już wkrótce!

Ciąża bliźniacza, stan przedrzucawkowy, wady serca, ośrodkowego układu nerwowego i kręgosłupa płodu, zahamowanie jego wzrastania, zmiany w endometrium i przydatkach – szerokie spektrum zagadnień znajdzie się w centrum uwagi podczas wykładów m.in. dr. hab. n. med. Dariusza Borowskiego, prof. dr. hab. n. med. Artura Czekierdowskiego, dr. hab. n. med. Bartosza Czuby i prof. dr. hab. n. med. Piotra Sieroszewskiego. Kurs ma wyodrębnioną część wykładową i część warsztatową. Zainteresuje w szczególności specjalistów, którzy już zdobyli biegłość w zakresie badania ultrasonograficznego.

Spotkanie naukowe odbędzie się 25 i 26 października w Warszawie: wykłady w hotelu Mercure Warszawa Centrum przy ul. Złotej, a warsztaty w Instytucie Matki i Dziecka.
Poziom merytoryczny gwarantuje Sekcja Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Za sprawy praktyczne odpowiada Medisfera.

tagi: kurs usg ultrasonografia w ginekologii szkolenia usg usg kursy usg konferencje konferencja dla lekarzy konferencje medyczne

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia