IX Konferencja Sekcji Niewydolności Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

IX Konferencja Sekcji Niewydolności Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

Organizator: PTK
Miejsce: Novotel, Marszałkowska 94 , 00-510 Warszawa, PL
www: idź
Termin: od: 2020-06-19 do: 2020-06-20
Koszt: 100 - 350 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 310

Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy,

mamy przyjemność zaprosić do udziału w IX Konferencji Sekcji Niewydolności Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Niewydolność serca to schorzenie, które dotyka wielu spośród naszych pacjentów. To również dynamicznie rozwijająca się dziedzina kardiologii. Z każdym rokiem pojawiają się nowe możliwości diagnostyki i leczenia. Coraz częściej mówimy o konieczności opieki kompleksowej nad pacjentami z niewydolnością serca, której wdrażanie rozpoczynamy w ramach projektu KONS.

Mamy nadzieję, że nasza Konferencja będzie miejscem spotkania lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów, psychologów, studentów zainteresowanych niewydolnością serca jak również okazją do wzajemnego korzystania z bogatej wiedzy oraz doświadczeń wykładowców i uczestników.

Atrakcyjny program naukowy obejmie aktualne zagadnienia dotyczące diagnostyki, farmakoterapii, leczenia inwazyjnego przezskórnego / chirurgicznego, elektroterapii, niewydolności serca, wraz z przeszczepem serca oraz postępowaniem w chorobach towarzyszących.

Dogodna lokalizacja w centrum Warszawy ułatwi uczestnikom przyjazd, a zróżnicowana baza hotelowa pozwoli znaleźć wygodny nocleg dostosowany do wymagań i możliwości.

Życzymy wspaniałych przeżyć naukowych i towarzyskich!

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia