FOOT & ANKLE Current Concepts

FOOT & ANKLE Current Concepts

Organizator: itmedical team
Miejsce: Vienna House Easy, Katowice, PL
www: idź
Termin: od: 2020-03-27 do: 2020-03-28
Koszt: 100 - 850 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 222

Szanowni Państwo,
Drogie Koleżanki i Koledzy!

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Międzynarodowe Sympozjum Ortopedyczne z cyklu Foot and Ankle Current Concepts. Tym razem wydarzenie odbędzie się w dniach 27 – 28 marca 2020 roku w hotelu Vienna House Easy w Katowicach.

Kontynuując koncepcję przeglądu aktualnej wiedzy ortopedycznej w zakresie leczenia stawu skokowo-goleniowego i stopy w Komitecie Naukowym zasiądą uznane autorytety przedmiotowej dziedziny. Struktura programu naukowego obejmie sesje robocze z prezentacjami wykładowców. Część wykładów będzie dodatkowo wzbogacona materiałami wideo z operacji. Każda sesja będzie zakończona panelem pytań i odpowiedzi.

Wierzymy, że podobnie jak przed dwoma laty, taka formuła Sympozjum pozwoli na prowadzenie otwartych dyskusji i wspólne wypracowanie konkluzji.
Zakres tematów przewodnich programu zawiera min. patologie ścięgien, operacje naprawcze po urazach, mononeuropatie, przodostopie, jak również zagadnienia z zakresu ortopedii dziecięcej i sportowej.

Jesteśmy przekonani, że Państwa obecność oraz możliwość podzielenia się własnymi doświadczeniami w gronie wykładowców i słuchaczy zapewni niepowtarzalną atmosferę wydarzenia.

Do zobaczenia w Katowicach!

Ładowanie odtwarzacza... Odtwarzacz wymaga wtyczki Flash Player

tagi: ortopedia konferencje szkolenia dla ortopedów edukacja ortopedia szkolenia ortopedyczne konferencje ortopedyczne foot and ankle 2020

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia