I Toruńskie Dni Ultrasonograficzne

I Toruńskie Dni Ultrasonograficzne

Organizator: Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne
Miejsce: COPERNICUS TORUŃ HOTEL , ul. Bulwar Filadelfijski 11, 87-100 Toruń, PL
www: idź
Termin: od: 2021-04-10 do: 2021-04-10
Koszt: 450 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 584

Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy!

W 2019 roku zakończyła się piękna tradycja organizowania raz w roku we Włocławku Spotkań z Ultrasonografią. 25 takich spotkań organizowanych pod patronatem Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego to ogromny wkład w edukację polskiego środowiska ultrasonograficznego, znakomite spotkania koleżeńskie, piękna atmosfera wśród ludzi, którzy chcą być razem i z tego się cieszą.

Byłoby wielką szkodą i stratą, gdybyśmy tej tradycji nie kontynuowali. Zrodziła się inicjatywa, aby Włocławskie Spotkania Ultrasonograficzne przedłużyć o Toruńskie Spotkania Ultrasonograficzne.
Dlatego też w imieniu Władz PTU, Organizatorów oraz swoim własnym zapraszamy całą polską społeczność ultrasonograficzną 10 kwietnia 2021 roku do pięknego Torunia na I Toruńskie Dni Ultrasonograficzne.

Tematyką naukową tego spotkania będzie diagnostyka USG twarzoczaszki i szyi. Wykładowcami będzie czołówka polskich nauczycieli ultrasonografii. Spotkanie będzie miało stosowną liczbę punktów szkoleniowych i akredytacyjnych PTU, będzie też doskonałą okazją do przebywania w gronie kolegów i przyjaciół – pasjonatów ultrasonografii, a także okazją do integracji.

Do zobaczenia w Toruniu!

Z szacunkiem i koleżeńskimi pozdrowieniami,

Dr n. med. Małgorzata Serafin-Król
Dr n. med. Joanna Rosińska-Migda
Dr n. med. Marian Migda
Prof. dr hab. n. med. Wiesław Jakubowski

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia