XII KS PTA "Alergologia w laboratorium, klinice i gabinecie"

XII KS PTA "Alergologia w laboratorium, klinice i gabinecie"

Organizator: AltaSoft Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Miejsce: Hotel Gołębiewski w Wiśle, Al. Ks. Bp. Bursche 3, 43-460 Wisła, PL
www: idź
Termin: od: 2020-04-22 do: 2020-04-25
Koszt: Nie określono
Program: zobacz
Wyświetleń: 66

Z przyjemnością zapraszamy do udziału w XII Konferencji Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, która odbędzie się w dniach 22-25 kwietnia 2020 r. w Hotelu Gołębiewski w Wiśle.

Spotykamy się pod hasłem „Alergologia w laboratorium, klinice i gabinecie”, które oddaje szerokie spektrum naszych zainteresowań i codziennej pracy. Program naukowy będzie kontynuacją tego co najbardziej atrakcyjne i najciekawsze w dotychczasowej historii alergologicznych spotkań w Wiśle. Chcemy jednakże wzbogacić program Konferencji o niespotykane wcześniej elementy, które podniosą zainteresowanie udziałem w tym wydarzeniu, takimi jak:

kursy warsztatowe, w tym alergii pokarmowej, atopowemu zapaleniu skóry, spirometrii, immunoterapii swoistej oraz pokrzywki,
sesja naukowa dedykowana Europejskiemu Egzaminowi Specjalizacyjnemu z Alergologii (w formie jak najbardziej praktycznego i przystępnego przedstawienia tej inicjatywy dla szerokiego kręgu odbiorców),
i wiele innych, o których informować będziemy wkrótce.
Poza tym program naukowy będzie obejmował jak zwykle gorące oczekiwane przez uczestników sesje interaktywne, sesje Sekcji Problemowych PTA czy aktualnych wytycznych. Mamy nadzieję, że te propozycje oraz tradycyjnie wysoki poziom wystąpień naukowych w znanych już formach sesji naukowych, hot topiców oraz warsztatów, stworzą odpowiedni klimat do rozmów o współczesnej diagnostyce i terapii alergologicznej.

Zapraszamy do Wisły!

tagi: PTA alergologia Wisła konferencja

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia