XLI Wrocławska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Okulistyka XXI wieku STATE OF THE ART"

XLI Wrocławska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Okulistyka XXI wieku STATE OF THE ART"

Organizator: OŚRODEK OKULISTYKI KLINICZNEJ SPEKTRUM
Miejsce: Hotel MERCURE WROCŁAW CENTRUM, Pl. Dominikański 1, 50-159 Wrocław, PL
www: idź
Punkty edukacyjne: Za udział w kon
Termin: od: 2019-12-06 do: 2019-12-07
Koszt: Nie określono
Program: zobacz
Wyświetleń: 350


Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy!

Serdecznie zapraszamy do udziału w XLI Konferencji Naukowo-Dydaktycznej „OKULISTYKA XXI wieku – STATE of THE ART”, którą Ośrodek Okulistyki Klinicznej SPEKTRUM we Wrocławiu organizuje w dniach 6 - 7. 12. 2019.

Konferencja ta ma w swoim założeniu nie tylko zapoznać Uczestników z aktualnym stanem wiedzy z zakresu okulistyki, ale także jej praktycznym wykorzystaniem. Formuła programu zakłada zwiększenie liczby kursów i warsztatów, m.in. z zakresu nowoczesnych technologii diagnostycznych, technik chirurgii refrakcyjnej, wykorzystania lasera mikropulsowego, czy strategii postępowania w jaskrze. Nie zabraknie zarówno kursów, a także wykładów dla lekarzy z zakresu optometrii, w tym ortokorekcji, organizowanych pod patronatem Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki.

W sesjach wykładowych obok zagadnień ściśle okulistycznych znajdą się także problemy interdyscyplinarne, ciekawa kazuistyka i kontrowersje, a także tak ciesząca się zainteresowaniem sesja „Niespodzianki okulistyczne”.

Pragniemy, aby nasza oferta programowa i formuła dająca więcej czasu na praktyczne przyswojenie aktualnej wiedzy pozwoliła Państwu na jej pełniejsze wykorzystanie w praktyce okulistycznej dnia codziennego.

Gorąco zachęcamy Państwa do wykorzystanie tych możliwości!Maria Hanna Niżankowska

ze Współpracownikami

tagi: Limfa konferencja limfatyczna

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia