1. Międzynarodowy Kongres Innowacji w Asyście i Higienie Stomatologicznej

1. Międzynarodowy Kongres Innowacji w Asyście i Higienie Stomatologicznej

Organizator: Polskie Towarzystwo Stomatologii Laserowej
Miejsce: Kraków, PL
www: idź
Termin: od: 2019-10-18 do: 2019-10-18
Koszt: 750 - 2250 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 224Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy, Miłośnicy Stomatologii Laserowej,

Serdecznie zapraszam na 3. Kongres Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej, który odbędzie się 18 i 19 października 2019 roku w Krakowie. To wydarzenie dla wszystkich – zarówno tych, którzy nie wyobrażają sobie codziennej pracy bez lasera, jak i tych, którzy dopiero chcą poznać możliwości tego urządzenia w gabinecie.

Dwie dotychczasowe edycje pokazały, że stomatologia laserowa w Polsce to dziedzina z ogromnym potencjałem. Świadczy o tym wysoka frekwencja dwóch poprzednich kongresów – łącznie uczestniczyło w nich ponad 400 osób zainteresowanych laseroterpią i nowoczesną stomatologią! Podczas każdej z edycji w Krakowie gościmy najwybitniejszych ekspertów z Polski i z zagranicy. W ślad za największymi nazwiskami podąża wiedza na najwyższym poziomie.

Kongresom PTSL towarzyszy także wystawa sprzętu i produktów stomatologicznych. Na stoiskach na uczestników wydarzenia zawsze czekają specjaliści, którzy prezentują branżowe nowości, zapraszają do testów swoich urządzeń i proponują najlepszą możliwą ofertę zakupową.

3.Kongres PTSL będzie wyjątkowy jeszcze pod jednym względem – równolegle odbędzie się 1. Międzynarodowy Kongres Innowacji w Asyscie i Higienie Stomatologicznej.

Zatem proponujemy Państwu obecność na dwóch międzynarodowych wydarzeniach w jednym miejscu i czasie, które dedykowane są zespołom stomatologicznym, zarówno lekarzom jak i higienistkom zainteresowanym nowymi technologiami i procedurami leczenia. 1.Międzynarodowy Kongres Innowacji to także połączenie teorii i praktyki – możliwość praktycznego zaprezentowania swoich produktów podczas warsztatów.

Zachęcamy Państwa do przyjęcia naszego zaproszenia i tworzenia razem z nami tego fantastycznego wydarzenia dla wszystkich miłośników laseroterapii i nowoczesnej stomatologii w Polsce.

Już teraz zapewniam, że 3. Kongres Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej będzie również okazją do integracji środowiska, wielu spotkań w gronie przyjaciół oraz zabawy. A wszystko to w Krakowie – mieście, które stwarza ku temu najlepsze możliwe warunki.

Gorąco zachęcam do odwiedzenia oficjalnej strony Kongresu – www.kongresptsl.pl oraz śledzenia informacji o wydarzeniu na naszym profilu Facebook.

Z poważaniem

Dr n. med. Kinga Grzech-Leśniak

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia