XX Konferencja Naukowa-Szkoleniowa Alergologów, Pneumonologów i Immunologów Klinicznych

XX Konferencja Naukowa-Szkoleniowa Alergologów, Pneumonologów i Immunologów Klinicznych

Organizator: Klinika Chorób Płuc i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
Miejsce: Hotel „Król Kazimierz”, ul. Puławska 86, Kazimierz Dolny, PL
www: idź
Termin: od: 2019-09-06 do: 2019-09-08
Koszt: 200 - 900 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 228

Szanowni Państwo,

Drogie Koleżanki i Koledzy,

zapraszam serdecznie na Jubileuszową XX Konferencję Naukowo-Szkoleniową Alergologów, Pneumonologów i Immunologów Klinicznych w Kazimierzu Dolnym w gościnnych progach hotelu „Król Kazimierz”. Motywem przewodnim naszego spotkania będzie historyczne ujęcie aktualnych metod i zasad diagnozowania i leczenia chorób dróg oddechowych i chorób alergicznych u dzieci i dorosłych. Będą także liczne nowości z GINA 2019, GOLD 2019, ARIA i innych światowych oraz polskich przewodników/konsensusów diagnostyczno-terapeutycznych dotyczących astmy, POChP, alergicznego nieżytu nosa, alergii pokarmowej i atopowego zapalenia skóry. Kilka sesji będzie miało charakter interaktywny, nie zabraknie także licznych spotkań z ekspertami, podczas których będą poruszane „gorące problemy” alergologiczne, pulmonologiczne i immunologiczne.

Ten bogaty naukowo-szkoleniowy program Konferencji zrealizują najwybitniejsi polscy eksperci i wykładowcy z dziedziny alergologii, pneumologii i immunologii klinicznej, a ich wykłady będą dostępne dla uczestników konferencji przez czas trwania naszego spotkania w specjalnie przygotowanych punktach medialnych. i na nośnikach elektronicznych.

Całość zakończy quiz z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Planujemy także dwa miłe wieczory, a jeden z nich z niespodzianką muzyczną.

Patronat nad konferencją obejmie Polskie Towarzystwo Alergologiczne i Polskie Towarzystwo Pneumonologii Dziecięcej. Zachęcam wszystkich do spotkania w ciągle piękniejącym i jak zwykle magicznym Kazimierzu Dolnym, w tym roku ponownie we wrześniu.

Andrzej Emeryk

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia