Konferencja Kończyna Dolna – Co nas może zaskoczyć?

Konferencja Kończyna Dolna – Co nas może zaskoczyć?

Organizator: SANS SOUCI Damian Gruszczyński, Ewa Maza sp. j.
Miejsce: Hotel “Zamek Joannitów” Łagów, ul. Kościuszki 3, 66-220 Łagów Lubuski, PL
www: idź
Termin: od: 2019-04-12 do: 2019-04-13
Koszt: 100 - 700 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 107

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy,

w kwietniu tego roku wspólnymi siłami Kliniki Ortopedii Ogólnej, Onkologicznej i Traumatologii UM w Poznaniu oraz Lubuskiego Centrum Ortopedii w Świebodzinie zorganizowaliśmy spotkanie ortopedów na Zamku Szpitalników św. Jana w Łagowie. Tym samym powróciliśmy do tradycji naukowych konferencji ortopedycznych zainicjowanej przez LORO w roku 2006. A ponieważ tradycja zobowiązuje, więc kolejne sympozjum planujemy na rok 2019. Spotkamy się 12-13 kwietnia, aby razem z zaproszonymi wykładowcami porozmawiać o trudnych sytuacjach diagnostycznych i klinicznych w schorzeniach kończyny dolnej. Poruszymy m.in. problematykę endoprotezoplastyki biodra i kolana, ze szczególnym uwzględnieniem złamań okołoprotezowych, ale także zaprezentujemy rozwiązania w mogących zaskoczyć ortopedę diagnostyczno-terapeutycznych następstwach urazów
i chorób stopy.

Zachętą do udziału powinien być również fakt objęcia sympozjum patronatem przez Polskie Towarzystwo Artroskopowe.

Jako organizatorzy zapewniamy, że poza sporą dawką wykładów i dyskusji nie zabraknie zajęć praktycznych, w formie warsztatów, które przez lata były szczególnym wyróżnikiem spotkań łagowskich.

Zapraszamy do pełnego tajemnic zamku w Łagowie, do jednej z najciekawszych sal konferencyjnych w naszym kraju, na spotkanie w gronie najwybitniejszych specjalistów w zakresie diagnostyki i leczenia schorzeń kończyny dolnej… i tu mamy na myśli, oczywiście, naszych wykładowców oraz Państwa – naszych miłych Gości.

Z wyrazami szacunku

prof. dr hab. n. med. Jacek Kruczyński
dr med. Marcin Sergiew

Wydarzenie archiwalne

Najbliższe wydarzenia