XI Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej

XI Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej

Organizator: Polskie Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej
Miejsce: Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze , ul. Gdańska 187, 85-674 Bydgoszcz, PL
www: idź
Termin: od: 2019-10-03 do: 2019-10-05
Koszt: 615 - 1968 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 199

Szanowni Państwo,
Drogie Koleżanki i Koledzy,

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w XI Konferencji Naukowo – Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej, która odbędzie się w dniach 3 - 5 października 2019 roku w Bydgoszczy.

Ostatnie 30 lat, to niesamowicie gwałtowny rozwój chirurgii naczyniowej, zamiana otwartych, konwencjonalnych technik operacyjnych na wewnątrznaczyniowe metody rewaskularyzacyjne, wymiana starych technologicznie sal operacyjnych na nowe, przestrzenne sale hybrydowe, inne podejście i metody kształcenia młodego pokolenia chirurgów naczyniowych. W tych wszystkich procesach nasze środowsko bierze aktywny udział i co najważniejsze, postęp ten widoczny jest już w wielu miejscach naszego kraju.

Tegoroczne spotkanie naszego Towarzystwa znakomicie wpisuje się w ten trend postępu i nowoczesności w chirurgii naczyniowej. Zaproszeni znakomici wykładowcy z zagranicy i Polski zagwarantują wysoki poziom naukowy i edukacyjny Konferencji a różnorodność sesji powinna usatysfakcjonować wszystkich, którzy zechcą do Bydgoszczy na to wydarzenie przyjechać.

Serdecznie więc zapraszam wszystkich, którym sprawy chirurgii naczyniowej i chorób naczyń są bliskie, na święto tej dyscypliny do przyjaznej Bydgoszczy, która będzie gospodarzem tego spotkania.

Do zobaczenia w grodzie nad Brdą,

Prof. Arkadiusz Jawień
Prezes Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej

tagi: Polskie Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia