Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa NEUROTRIP 5: neuroonkologia

Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa NEUROTRIP 5: neuroonkologia

Organizator: SKN przy Klinice Neurochirurgii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA i Koło Anatomiczne WUM
Miejsce: Aula Wykładowa Szpitala MSWIA w Warszawie, Warszawa, PL
www: idź
Termin: od: 2019-03-23 do: 2019-03-24
Koszt: Nie określono
Program: zobacz
Wyświetleń: 200

Drogie Koleżanki, drodzy Koledzy!

SKN przy Klinice Neurochirurgii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA i Koło Anatomiczne WUM mają przyjemność zaprosić na piątą edycję Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Naukowej NEUROTRIP.

Po raz piąty nasza konferencja stanie się znakomitą okazją do poszerzenia wiedzy, zdobycia praktycznych umiejętności i prezentacji efektów własnej pracy naukowej. Uczestnicy wezmą udział w wykładach zaproszonych ekspertów, sesjach prac poglądowych i oryginalnych oraz warsztatach, podczas których zmierzą się z preparowaniem dostępów operacyjnych oraz wcielą się w rolę dyżurnego neurochirurga.

W zeszłorocznej edycji podjęliśmy temat glejaków i przerzutów do mózgowia. W tym roku nadszedł czas, aby wziąć pod lupę oponiaki, guzy okołosiodłowe, guzy kąta mostowo-móżdżkowego i guzy wewnątrzkomorowe. Pragniemy od razu zaznaczyć, że na sesję prac oryginalnych będziemy przyjmować prace dotyczące guzów wewnątrzczaszkowych oraz kanału kręgowego.

Wśród naszych prelegentów będziemy gościć neuoboiologów z Instytutu Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN, lekarzy neurochirurgów i neuroradiologów z Kliniki Neurochirurgii CSK MSWiA i Oddziału Neurochirurgicznego Szpitala Dziecięcego im. prof. Jana Bogdanowicza, specjalistów neuropatologii oraz studentów z Koła przy Klinice Neurochirurgii CSK MSWiA i Koła Anatomicznego WUM.

KIEDY?
23-24 marca 2019 r.

GDZIE?
Aula wykładowa Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA
ul. Wołoska 137, Warszawa

DLA KOGO?
Dla wszystkich!

Formularz rejestracyjny i szczegółowe informacje dotyczące planu konferencji, warsztatów oraz formy i terminu przesyłania abstraktów prac pojawią się już wkrótce.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu i do zobaczenia na trasie piątego NEUROTRIPA!

Organizatorzy
Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Naukowej
NEUROTRIP 5: neuroonkologia

tagi: neuroonkologia

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia