Ginekologia i Położnictwo Interdyscyplinarnie Edycja II

Ginekologia i Położnictwo Interdyscyplinarnie Edycja II

Organizator: Studenckie Koło Naukowe przy I Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii WUM
Miejsce: Centrum Dydaktyczne, Warszawski Uniwersytet Medyczny Aula A, Księcia Trojdena 2a, 02-109 Warszawa, PL
www: idź
Termin: od: 2019-03-09 do: 2019-03-10
Koszt: 25 - 25 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 260

Szanowni Państwo,

Drogie Koleżanki i Koledzy,

W imieniu Studenckiego Koła Naukowego przy I Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii WUM, mam zaszczyt zaprosić wszystkich studentów, położne i lekarzy zainteresowanych ginekologią i położnictwem na drugą edycję konferencji "Ginekologia i Położnictwo Interdyscyplinarnie", która odbędzie się w dniach 9- 10 marca 2019 roku, w Auli A Centrum Dydaktycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zeszłoroczne zainteresowanie konferencją potwierdziło potrzebę organizacji wydarzeń podkreślających interdyscyplinarny aspekt w codziennej pracy lekarza, w tym też ginekologa- położnika. Także w tym roku wygłoszone przez wybitnych specjalistów wykłady eksperckie będą stanowić szansę poszerzenia wiedzy w zakresie interdyscyplinarnej opieki nad ciężarną i pacjentką ginekologiczną.

W ramach konferencji odbędą się rownież interesujące warsztaty oraz konkurs prac naukowych. Zachęcamy do przesyłania abstraktów prac- na zwycięzców sesji czekają liczne nagrody!

Mamy nadzieję, że program naszej konferencji okażę się dla Państwa interesujący i umożliwi pogłębienie wiedzy z zakresu interdyscyplinarnej opieki nad pacjentkami. Do zobaczenia w Warszawie!

Olga Płaza

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego

Wydarzenie archiwalne

Najbliższe wydarzenia