II Poznańska Konferencja Perinatologiczna "In et ex utero"

II Poznańska Konferencja Perinatologiczna "In et ex utero"

Organizator: Poznańska Studencka Konferencja Perinatologiczna "In et ex utero"
Miejsce: Centrum Kongresowo - Dydaktyczne Um , Ul. Przybyszewskiego 37, 60-356 Poznań, PL
www: idź
Termin: od: 2019-02-15 do: 2019-02-16
Koszt: 20 - 20 ZŁ
Wyświetleń: 248

Szanowni Studenci!

Jest nam niezwykle miło zaprosić Was do uczestnictwa w II edycji Poznańskiej Studenckiej Konferencji Perinatologicznej "In et ex utero", która odbędzie się w dniach 15-16 lutego 2019 r. w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Podobnie jak w roku ubiegłym, Konferencja „In et ex utero” jest wydarzeniem ogólnopolskim tworzonym przez studentów i skierowanym do studentów, które w unikatowy sposób łączy tematykę położnictwa i neonatologii. Niezmiennie przyświeca nam idea połączenia dziedzin, które choć tak blisko ze sobą związane, zbyt często są traktowane oddzielnie. Wierzymy w wyższość multidyscyplinarnego, kompleksowego podejścia do opieki nad pacjentką i dzieckiem oraz pragniemy promować współpracę studentów z nadzieją, że przełoży się ona na współpracę specjalistów ginekologów-położników i neonatologów w przyszłości.

Wydarzenie skierowane jest do studentów kierunku lekarskiego, położnictwa, pielęgniarstwa oraz innych kierunków medycznych zainteresowanych tą tematyką, w szczególności członków kół naukowych o profilu ginekologiczno-położniczym oraz neonatologicznym. W programie Konferencji przewidujemy wykłady ekspertów, zarówno z zakresu położnictwa jak i neonatologii, warsztaty związane tematycznie z perinatologią oraz Sesje Konkursowe przypadków klinicznych (case reports) z atrakcyjnymi nagrodami dla autorów najlepszych prac.

Warto wspomnieć, że zeszłoroczna edycja Konferencji cieszyła się dużym zainteresowaniem, dlatego w tym roku również mamy nadzieję, że grono wybitnych wykładowców, szerokie spectrum prezentowanych zagadnień oraz ciekawe warsztaty zachęcą Was do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu.

Organizatorami są Studenckie Koła Naukowe działające przy Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu we współpracy z Kliniką Perinatologii i Ginekologii UMP.

Uczestnictwo w Konferencji jest odpłatne i wynosi 20 zł.
Dodatkowe informacje dostępne są pod adresem:
https://inetexutero.wixsite.com/2019

Czekamy na Was w Poznaniu! :)

Wydarzenie archiwalne

Najbliższe wydarzenia