VI Działdowskie Ortopedyczne  Sympozjum Naukowe Stawu Kolanowego

VI Działdowskie Ortopedyczne Sympozjum Naukowe Stawu Kolanowego

Organizator: Oddział Chirurgii Urazowej i Ortopedii SP ZOZ w Działdowie
Miejsce: Hotel Przedzamcze, ul. Zamkowa 9, 13-200 Działdowo, PL
www: idź
Termin: od: 2019-04-26 do: 2019-04-27
Koszt: 500 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 378

Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt zaprosić Państwa po pięcioletniej przerwie na VI Działdowskie Ortopedyczne Sympozjum Naukowe poświęcone problemom diagnostycznym
i leczniczym stawu kolanowego, a także rehabilitacji pacjentów po urazach i leczeniu operacyjnym tego stawu.

Zagadnienia te zajmują ważne miejsce we współczesnej ortopedii i traumatologii. Nasze dotychczasowe spotkania miały charakter naukowy i edukacyjny, swoim doświadczeniem dzielili się Koledzy z różnych ośrodków ortopedycznych w kraju.

Rok 2019 wiąże się z 15-leciem Oddziału Chirurgii Urazowej i Ortopedii w Działdowie. Część Sympozjum będzie poświęcona działalności naszego oddziału, jak również pamięci Pana Profesora Krystiana Żołyńskiego i Pana Doktora Antoniego Kołakowskiego. Obie te postacie związane były z ortopedią na Warmii i Mazurach. Profesor Krystian Żołyński był przewodniczącym komitetu naukowego podczas II, III i IV Działdowskiego Ortopedycznego Sympozjum Naukowego. Był również promotorem i recenzentem rozpraw doktorskich kolegów ortopedów na Warmii i Mazurach. Doktor Antoni Kołakowski to jeden z organizatorów Zimy Ortopedycznej i wieloletni ordynator Oddziału Ortopedii i Traumatologii Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie oraz nauczyciel rzeszy ortopedów w naszym rejonie.

Wyrażamy nadzieję, że VI Działdowskie Ortopedyczne Sympozjum Naukowe pozwoli Państwu na poszerzenie wiedzy w zakresie leczenia urazów, zmian zwyrodnieniowych i zapalnych stawu kolanowego.

Zapraszamy do Działdowa w dniach 26–27 kwietnia 2019 roku.


Z poważaniem,
dr n. med. Andrzej Książek
prof. dr hab. n. med. Wojciech Marczyński

Wydarzenie archiwalne

Najbliższe wydarzenia