XI Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

XI Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

Organizator: Polskie Towarzystwo Kardiologiczne
Miejsce: Hotel Holiday Inn , ul. Wielopole 4, 31-072 Kraków , PL
www: idź
Termin: od: 2018-11-23 do: 2018-11-24
Koszt: 99 - 130 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 106

Szanowni Państwo!


Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w XI Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego „Kardiologia Prewencyjna 2018 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”.

Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to spotkania multidyscyplinarne, na które zapraszamy nie tylko kardiologów, ale także internistów i lekarzy rodzinnych oraz profesjonalistów z innych dziedzin medycyny i nauk o zdrowiu.

Podobnie jak w latach poprzednich udział w Konferencji zapowiedzieli najlepsi wykładowcy i najwybitniejsi polscy eksperci. Tegoroczna Konferencja będzie obfitować w wiele oryginalnych doniesień naukowych, ważnych wykładów, a także ciekawych debat. Wykładowcy w sposób przystępny i praktyczny podsumują najnowsze zmiany w wytycznych diagnostyki i leczenia chorób układu krążenia.

Pozwalamy sobie wyrazić nadzieję, że atrakcyjny program oraz atmosfera miasta o niezwykłej historii i bogatej tradycji, jakim jest Kraków, będzie sprzyjać obradom. Mamy także nadzieję, że tegoroczna Konferencja, wzorem poprzednich organizowanych przez naszą Sekcję, okaże się sukcesem i miejscem twórczej wymiany poglądów.

Do zobaczenia w Krakowie!

Prof. dr hab. Piotr Jankowski
Prof. dr hab. Andrzej Pająk
Dr hab. med. Grzegorz Kopeć, prof. UJ Dr med. Roman Topór-Mądry
Prof. dr hab. Tomasz Zdrojewski
Prof. dr hab. Wojciech Drygas
Dr hab. med. Agnieszka Młynarska

Wydarzenie archiwalne

Najbliższe wydarzenia