II Edycja Konferencji Naukowej Podhalańskie Dialogi Medyczne

II Edycja Konferencji Naukowej Podhalańskie Dialogi Medyczne

Organizator: Bachleda Kongresy Eventy Sp. z o. o.
Miejsce: Hotel Mercure Kasprowy w Zakopanem, Szymaszkowa, 34-500 Zakopane, PL
www: idź
Termin: od: 2018-10-26 do: 2018-10-28
Koszt: 690 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 436

Szanowni Państwo,

Podhalańskie Dialogi Medyczne już za nami, to była ich pierwsza edycja.

Wiele ciepłych słów, jakie usłyszeliśmy od Uczestników już w trakcie trwania Konferencji, a także miłe listy, które otrzymaliśmy potem spowodowały, że już teraz myślimy o kolejnym, jesiennym spotkaniu
w Zakopanem, w gościnnych progach Hotelu Mercure Kasprowy. Wybraliśmy termin, pracujemy nad programem, przygotujemy dla Państwa wiele wykładów, dyskusji pro-contra, warsztatów, które spotkały się z tak życzliwym przyjęciem.

W zaproszeniu na Podhalańskie Dialogi Medyczne - edycję 2017 roku pisałem:
„Wiemy, że żyjemy w szybkim świecie, także w szybkim świecie medycznym, a ilość informacji, którą musimy (powinniśmy) przyswoić jako lekarze jest coraz większa, a nasza specjalizacja coraz bardziej wąska. Istotą naszej pracy jest rozmowa, rozmowa z pacjentem, który w intymnej, często bardzo trudnej relacji zdradza nam swoje tajemnice, odsłania swoje słabości, opowiada o problemach. Ta rozmowa, uzupełniona o badanie i wynikające z nich decyzje diagnostyczne i terapeutyczne determinują los pacjenta, Jego i nasz sukces, uratowanie zdrowia, czasem życia, a często tylko (?) poprawę jego jakości.
To ta piękna specyfika naszego zawodu przyciąga ciągle nowe rzesze młodych adeptów medycyny. Ale w tym szybkim świecie gwarantem naszego sukcesu jest również rozmowa między specjalistami, ekspertami, często z różnych dyscyplin, po to, żeby wypracować optymalne rozwiązania. Rozmowa często trudna, burzliwa, nie pozbawiona wątpliwości, różnic zdań, potrzeby kompromisów.
Zapraszam Państwa na konferencję gdzie będziemy o wielu trudnych sprawach rozmawiać w gronie ekspertów, będziemy się spierać, ustalać wspólne opinie, czasem zostawimy nie do końca rozstrzygnięte kwestie”

To zaproszenie spowodowało, że zechcieliście Państwo spotkać się z grupą ekspertów – lekarzy praktyków na Podhalu i uczestniczyć w dyskusjach, wyrażać opinie, zadawać trudne pytania. Liczymy na to znowu.

Zapraszam na II Podhalańskie Dialogi Medyczne, zaprosiliśmy znowu grono wybitnych specjalistów,
liderów opinii, a rozmawiać będziemy o…. ale o tym już wkrótce, szczegółowo, w programie


Prof. dr hab. n. med. Artur Mamcarz
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

Wydarzenie archiwalne

Najpopularniejsze wydarzenia

Najbliższe wydarzenia