26. Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE 2017

26. Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE 2017

Organizator: Exactus
Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie , Poznań, PL
www: idź
Termin: od: 2017-09-14 do: 2017-09-16
Koszt: Nie określono
Program: zobacz
Wyświetleń: 451

CEDE 2017: wracamy po przerwie – bez przerwy najlepsi!

Po rocznej przerwie, spowodowanej organizacją Dorocznego Światowego Kongresu Stomatologicznego FDI »zobacz fotoreportaż«, do kalendarza branży stomatologicznej wraca Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE. Już dziś zapraszamy do Poznania w dniach 14-16 września 2017 r., gwarantując, że będzie to wyjątkowe spotkanie.

Od ćwierć wieku CEDE jest areną prezentacji osiągnięć nowoczesnej stomatologii, zarówno tej w wymiarze technologicznym, jak i naukowym. Każdego roku Wystawa gromadzi z jednej strony - najlepszych producentów oraz dystrybutorów sprzętu, narzędzi i materiałów dentystycznych, z drugiej – pasjonatów szeroko rozumianej stomatologii. Bo jak inaczej nazwać tych, którzy pomimo licznych obowiązków, bezustannie chcą się rozwijać, nie pozwalając oddalić się aktualnym trendom w wykonywanym zawodzie?

CEDE 2017 będzie szczególna z wielu powodów. Zbudowani doświadczeniami zdobytymi podczas organizacji Kongresu FDI 2016 Poznań, chcemy wykorzystać nowe kompetencje, kontakty i energię w celu udoskonalenia formuły wydarzenia. Na unikalnych pomysłach skorzystają wystawcy oraz ich goście (wstęp jak zwykle bezpłatny dla wszystkich zainteresowanych, po rejestracji), a także wszyscy Ci, którzy do Poznania przyjadą zdobywać wiedzę i umiejętności. CEDE 2017 towarzyszył będzie bowiem Kongres Unii Stomatologii Polskiej, pod kierownictwem naukowym prof. dr hab. n. med. Marzeny Dominiak. Już dziś obiecujemy, że będzie to nie lada gratka dla tych, którzy szukają sprawdzonego, fachowego i interdyscyplinarnego źródła wiedzy. Do Poznania – ponownie – przyjadą Ci, którzy o leczeniu stomatologicznym wiedzą najwięcej i Ci, którzy w sposób najdoskonalszy potrafią się tą wiedzą dzielić. Obiecujemy także, że podczas CEDE 2017 nie zabraknie okazji do nauki dla przedstawicieli innych zawodów stomatologicznych: techników, higienistek, asystentek czy menagerów.

Podczas 26. edycji Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych nie zabraknie intersujących wydarzeń towarzyszących, ponieważ naszą ambicją jest nie tylko wspieranie rozwoju polskiej stomatologii, ale także integracja całego środowiska.

Do zobaczenia w Poznaniu!

Organizatorzy

Wydarzenie archiwalne

Najbliższe wydarzenia