Resuscytacja.plus

Resuscytacja.plus

Organizator: Dr n. med. Wojciech A.Rychlik Sekcja Resuscytacji i Medycyny Stanów Nagłych PTAiIT
Miejsce: PARK HOTEL DIAMENT KATOWICE, ul. Wita Stwosza 37, 40-042 Katowice, PL
www: idź
Termin: od: 2018-03-16 do: 2018-03-17
Koszt: 110 - 300 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 696

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w trzeciej edycji multidyscyplinarnej, ogólnopolskiej konferencji „Resuscytacja.plus”, która odbędzie się w Katowicach w hotelu Diament w dniach 16-17 marca 2018 r. pod patronatem Sekcji Resuscytacji i Medycyny Stanów Nagłych PTAiIT.

Hasło przewodnie to „Stany zagrożenia życia – trudne przypadki.”

Główne tematy konferencji to: innowacyjne rozwiązania techniczne i organizacyjne w monitorowaniu i terapii, ultrasonografia, terapie pozaustrojowe, edukacja, szanse chorych nieprzytomnych, trudne przypadki.

Jak co roku konferencja będzie forum wymiany informacji i żywych dyskusji między anestezjologami, kardiologami, internistami, lekarzami medycyny ratunkowej i innych specjalności oraz ratownikami i pielęgniarkami pracującymi w oddziałach zajmujących się najciężej chorymi oraz w zespołach wyjazdowych i SOR.
Ważnym elementem konferencji są warsztaty uczące postępowania w wybranych stanach zagrożenia życia (podstawowe i zaawansowane) prowadzone przez doświadczonych lekarzy i ratowników – praktyków, przygotowane m. in. we współpracy z Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Rejestracja możliwa jest poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie konferencji http://resuscytacja.plus/, bądź poprzez bezpośredni kontakt z Biurem Organizacyjnym: konferencje@altasoft.pl

Więcej szczegółowych informacji znajdą Państwo na stronie internetowej konferencji: http://resuscytacja.plus/

Serdecznie zapraszamy!

Biuro Organizacyjne
AltaSoft Sp. z o.o. s.c.

Wydarzenie archiwalne

Najbliższe wydarzenia