III Śląskie Warsztaty Alergologiczne

III Śląskie Warsztaty Alergologiczne

Organizator: AltaSoft Sp. z o.o. s. c.
Miejsce: Hotel Diament Arsenal Palace, ul. Paderewskiego 35, 41-500 Chorzów, PL
www: idź
Termin: od: 2018-03-09 do: 2018-03-10
Koszt: 400 - 500 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 957

Szanowni Państwo!

Serdecznie zachęcamy do udziału w III Śląskich Warsztatach Alergologicznych, które odbędą się w dniach 9-10 marca 2018 r., w hotelu Diament Arsenal Palace w Chorzowie
.
W tym roku chcemy zwrócić szczególną uwagę na alergię w przypadku współistniejących chorób przewlekłych i pod tym kątem będziemy poruszać m.in. zawsze aktualną problematykę immunoterapii alergenowej, alergii pokarmowej, nadwrażliwości na leki, leczenia astmy i POCHP.
Między innymi naszym gościem specjalnym będzie ekspert – kardiolog. Po raz pierwszy na naszych Warsztatach zagości także temat rehabilitacji oddechowej.
Ponieważ czas Konferencji to czas bardzo intensywnej pracy alergologa, w którym rozpoczyna się czas pyleń oraz szczepień więc tradycyjnie główny cel naszych warsztatów to przygotowanie słuchaczy na kolejny “sezon”.

Warsztaty kierowane są do specjalistów alergologów, pulmonologów, pediatrów, internistów oraz lekarzy rodzinnych zainteresowanych tematyką chorób alergicznych i chorób towarzyszących.

Zajęcia prowadzone będą w 40 osobowych grupach. Przewidujemy kilka równoległych ścieżek edukacyjnych. Ponadto odbędą się wspólne wykłady i sesje tematyczne.
Za udział w Warsztatach zostaną przyznane punkty edukacyjne.

Organizatorami merytorycznymi są: Klinika Chorób Wewnętrznych, Alergologii i Immunologii Klinicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Rejestracji można dokonać poprzez formularz dostępny na stronie internetowej: http://alergologia.slask.pl/rejestracja/ lub bezpośredni kontrakt z biurem organizacyjnym.

Serdecznie zapraszamy!
AltaSoft Sp. z o.o. s.c.
ul. Pukowca 15
40-847 Katowice
tel: +48 (32) 259 83 99, 98, 96
fax: +48 (32) 259 83 98 wew. 18
e-mail: konferencje@altasoft.pl
www.altasoft.pl

Wydarzenie archiwalne

Najbliższe wydarzenia