Forum Pediatrów 2017

Forum Pediatrów 2017

Organizator: Wydawnictwo Czelej
Miejsce: Hotel Warsaw Plaza, Warszawa, PL
www: idź
Termin: od: 2017-02-03 do: 2017-02-04
Koszt: 150 - 290 ZŁ
Program: zobacz
Wyświetleń: 703

Szanowni Państwo,
Drogie Koleżanki i Koledzy,

Konferencja Forum Pediatrów 2017, na którą mamy zaszczyt Państwa zaprosić, to już czwarte tego typu spotkanie ekspertów – uznanych autorytetów z różnych dziedzin pediatrii i kontynuacja naszego przedsięwzięcia.

Każdego roku, miesiąca, tygodnia pojawiają się nowe doniesienia ze świata nauki, które powinny wpływać na standardy naszego postępowania. Postępy w wielu dziedzinach pediatrii dokonują się bardzo szybko, co nie oznacza, że możemy ich nie zauważać, kształcenie ustawiczne jest pilną koniecznością.

Mamy nadzieję, że konferencja IV Forum Pediatrów 2017 będzie pomocna w prowadzeniu codziennej praktyki lekarskiej z wyraźnym naciskiem na praktyczny aspekt omawianych zagadnień.

W zaplanowanych sesjach wykładowych i warsztatowych obok Profesorów i Nauczycieli – wybitnych polskich specjalistów cieszących się Państwa uznaniem – wystąpią tym razem również młodzi lekarze, rezydenci, którzy przedstawią ciekawe przypadki kliniczne z zakresu poruszanego w wykładzie problemu.

Nasze spotkanie będzie okazją do wymiany poglądów między wykładowcami a uczestnikami forum, tak aby było możliwe znalezienie najlepszych rozwiązań przydatnych w codziennej pracy lekarza pediatry. Wszystkim chętnym umożliwimy zadawanie pytań i udział w dyskusji.

Nie mniejsze znaczenie, mamy nadzieję, będą miały koleżeńskie spotkania, które sprzyjają wymianie myśli i poglądów na temat bieżących spraw w codziennej pracy lekarza pediatry i podtrzymaniu miłych znajomości i przyjaźni.

Serdecznie zapraszamy i liczymy na spotkanie w szerokim gronie chętnych do doskonalenia zawodowego lekarzy.

Kierownicy naukowi Konferencji

Prof. zw. dr hab. n. med.
Anna Dobrzańska

Prof. nadzw. CMKP, dr hab. n. med.
Teresa Jackowska

Wydarzenie archiwalne

Najbliższe wydarzenia