Wrocławskie Spotkanie Medycyny Laboratoryjnej

Wrocławskie Spotkanie Medycyny Laboratoryjnej

Adres
ul. Borowska 211A
50-556 Wrocław
Polska
Data powstania
2021-03-17
Strona www
Wyświetleń
4264
Opis
Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Naukowego, Komitetu Organizacyjnego oraz moim własnym mam ogromną przyjemność powitać Państwa na II. Wrocławskim Spotkaniu Medycyny Laboratoryjnej. W ubiegłym roku obchodziliśmy 70-lecie Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu i 40. rocznicę utworzenia Oddziału Analityki Medycznej.

To bogate dziedzictwo, zgodnie z misją naszej Uczelni, zobowiązuje nas do profesjonalnego kształcenia specjalistycznych kadr medycznych i farmaceutycznych oraz prowadzenia innowacyjnych badań naukowych w trosce o zdrowie i życie człowieka. Wychodząc naprzeciw powyższym wyzwaniom, podjęliśmy się organizacji niniejszej Konferencji, w której zaplanowaliśmy wykłady ekspertów i szeroką dyskusję na temat postępów diagnostycznych w dziedzinie immunologii i alergologii, praktycznych aspektów medycyny transplantacyjnej, a także medycyny podróży.

Czeka na Państwa również sesja warsztatowa, poświęcona diagnostyce laboratoryjnej w monitorowaniu zdrowia reprodukcyjnego człowieka. Głęboko wierzę, że udział w dzisiejszym wydarzeniu naukowo-dydaktycznym będzie skutkował pogłębieniem Państwa wiedzy o nowe osiągnięcia diagnostyki laboratoryjnej, wymianą myśli oraz nawiązaniem nowych współprac i kontaktów.

Mam głęboką nadzieję, iż Wrocławskie Spotkania Medycyny Laboratoryjnej, jako wydarzenie cykliczne, będą się cieszyć co najmniej taką popularnością, jak w dniu dzisiejszym. Korzystając z okazji, pragnę Państwa serdecznie zaprosić do udziału w kolejnych spotkaniach.

Materiały z wydarzenia są dostępne po podaniu indywidualnego hasła otrzymanego przez uczestników przed rozpoczęciem konferencji.


Program wydarzenia i książka abstraktów jest dostępna do pobrania TUTAJ.

Publikowane materiały