MultiExpo Sp. z o.o

MultiExpo Sp. z o.o

Adres
ul. Blokowa 32
03-641 Warszawa
Polska
Data powstania
2013-02-05
Strona www
Wyświetleń
876
Opis
Firma MultiExpo to organizator imprez targowych na najwyższym poziomie. Doświadczenie, profesjonalne podejście do projektu, zaangażowanie, oryginalne pomysły i sprecyzowane cele sprawiają, że MultiExpo to synonim dobrego wyboru i sukcesu każdej imprezy, której organizacji się podejmuje.

Swoje działania opieramy na zdobytej wiedzy i bogatym doświadczeniu w kompleksowej organizacji różnego typu imprez targowych. Chcemy być zawsze „na bieżąco”, o krok do przodu - aby móc sprostać oczekiwaniom Klientów - dlatego stale monitorujemy rynek produktów i usług, badamy potrzeby marketingowe przedsiębiorstw oraz dostosowujemy ofertę do zmieniających się warunków rynkowych.

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów. Wystawcy podczas naszych targów mogą bowiem w różnorodny sposób zaprezentować swoje usługi i produkty, mając tym samym okazję na dotarcie do tysięcy potencjalnych Klientów. Udział w targach daje również możliwość wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów handlowych sprzyjających rozwojowi ich biznesu.

Nasza oferta skierowana jest do klientów korporacyjnych, indywidualnych, firm komercyjnych oraz do przedstawicieli sektora administracji publicznej.

Jako, że organizowane przez nas targi to przede wszystkim imprezy dla odwiedzających, dbamy również o zapewnienie szeregu ciekawych wydarzeń towarzyszących oraz o odpowiedni poziom merytoryczny każdej imprezy targowej. W tym celu współpracujemy z wieloma partnerami medialnymi, organizacjami, przedstawicielami nauki, techniki oraz placówkami administracji publicznej.

Zespół będący autorem sukcesu danego wydarzenia, dba na każdym etapie o pozytywne i długofalowe relacje z Klientami, wsłuchuje się w ich potrzeby i możliwości, profesjonalnie i kompleksowo podchodzi do organizacji targów.

Chcemy bowiem, aby MultiExpo kojarzone było z najlepszymi i pewnymi imprezami targowymi wysokiej jakości.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i udziału w naszych targach!

Publikowane materiały