Via Medica

Via Medica

Adres
ul. Świętokrzyska 73
80-180 Gdańsk
Polska
Data powstania
2012-12-11
Strona www
Wyświetleń
703
Opis
Via Medica jest jedną z najbardziej znaczących polskich firm zajmujących się upowszechnianiem fachowej wiedzy medycznej. Działając na rynku od 1992 roku, staliśmy się ekspertami w dostarczaniu lekarzom i pacjentom najbardziej aktualnych, kompleksowych i starannie opracowanych informacji z dziedziny medycyny.
Stała współpraca z uznanymi autorytetami środowiska medycznego, wybitnymi wykładowcami z całego świata oraz doświadczenie ponad stu wykwalifikowanych pracowników gwarantują niezmiennie wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu jesteśmy liderem w zakresie organizacji branżowych konferencji naukowych oraz jednym z największych wydawnictw medycznych.
Nieustannie pracujemy nad poszerzaniem naszej oferty, inwestując w nowoczesne rozwiązania i technologie. Wynikiem tego jest wprowadzenie pierwszego w Polsce innowacyjnego systemu multimedialnego TVmed, stworzonego zarówno dla osób zawodowo związanych z medycyną, jak i interesujących się wiedzą medyczną.
Utrzymanie wysokiego poziomu, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i źródeł pozyskiwania wiedzy to jedne z głównych celów, które sobie stawiamy.
Wieloletnie doświadczenie, wiedza, dbałość o najwyższą jakość oferowanych Państwu produktów i usług są podstawą naszego działania.

Publikowane materiały