Naukowe Stowarzyszenie Techników Elektroradiologii

Naukowe Stowarzyszenie Techników Elektroradiologii

Adres
Ciołkosza 6/33
03-134 Warszawa
Polska
Data powstania
2011-05-09
Strona www
Wyświetleń
618
Opis
Naukowe Stowarzyszenie Techników Elektroradiologii powstało z inicjatywy warszawskich techników elektroradiologii. Podstawowym celem jaki stawia sobie NSTE jest podnoszenie poziomu zawodowego techników, licencjatów i magistrów elektroradiologii.

Planowane są cykle spotkań poświęconych technikom specjalistycznym w elektroradiologii np. RM iTK w kardiologii, Audiologii, Elektromiografii (EMG), Elektroencefalografii (EEG), Elektrokardiografii (EKG), radiologi inwazyjnej, neuroradiologii a także spotkania poświęcone mammografii, ortopedii i diagnostyce klatki piersiowej. Regularnie odbywać się będą spotkania poświęcone sprawom technicznym – radiografia analogowa i cyfrowa, skanery TK i RM, systemy informatyczne, kontrola jakości.

Każde spotkanie będzie, w miarę możliwości, zakończone częścią rozrywkową, jako że nie samą wiedzą technik elektroradiologii żyje.

NSTE nie zamierza jednak odżegnywać się od spraw pracowniczych, dlatego jednym z celów statutowych jest udział w tworzeniu aktów prawnych dotyczących środowiska techników elektroradiologii

Publikowane materiały