Jak używać i czyścić indywidualne nakładki do wybielania?

Oceń:
3.5
3.5 5 2
dodano:
7 miesięcy temu
wyświetleń:
859

Opis materiału

Wybielanie zębów to popularny zabieg, który może być niezwykle bezpieczny i skuteczny. Niestety, większość technik wybielania zębów jest nieskuteczna i niebezpieczna. Na przykład literatura udowadnia, że ​​stosowanie światła nie poprawia wyników. W tym filmie dr Matt Nejad wyjaśni zastosowanie najlepszej metodę bezpiecznego wybielania zębów za pomocą indywidualnie zaprojektowanych nakładek do wybielania zębów.


W FILMIE OMAWIANE SĄ: Najlepszy żel wybielający dla bezpiecznych wyników Najlepsza metoda wybielania zębów Cechy najlepszych nakładek do wybielania zębów Jak prawidłowo używać w domu nakładek indywidualnych Jak długo nosić nakładki do wybielania Jak czyścić i dbać o nakładki wybielające


JAKI JEST NAJLEPSZY ŻEL DO WYBIELANIA ZĘBÓW? Najlepszym i najbezpieczniejszym żelem wybielającym na rynku jest 10% nadtlenek karbamidu. Wyższe stężenia nie przekładają się na lepsze wyniki, ale powodują większą nadwrażliwość uwiększości pacjentów. 10% nadtlenek karbamidu został dokładnie przebadany przez dr Van Haywooda i wykazano, że jest bezpieczny i skuteczny. Niższe stężenie jest bardziej efektywne poprzez wydłużenie czasu aplikacji.


NAJLEPSZA METODA WYBIELANIA ZĘBÓW Najlepsze i najbezpieczniejsze wybielanie zębów uzyskuje się dzięki odpowiednio zaprojektowanym i dopasowanym na zamówienie nakładkom wybielającym. Użycie światła nie wzmacnia ani nie aktywuje żelu. Zawsze unikaj wszelkich metod, które obejmują składniki ścierne lub kwasy, ponieważ mogą one uszkodzić szkliwo i są zupełnie niepotrzebne.


CECHY IDEALNYCH NAKŁADEK INDYWIDUALNYCHCelem nakładki wybielającej jest utworzenie niezwykle precyzyjnego i szczelnego uszczelnienia dziąseł aby zapobiec wyciekaniu materiału wybielającego z nakładki i przedostawaniu się śliny między nakładkę. Najlepszy materiał na nakładki jest nieco grubszy i gumowaty, co zapewnić im szczelność. Większość nakładek odtwarza girlandę dziąsłową, ale te modele nie zapewniają niestety szczelności. Nie zaleca się żadnego pojemnika do przechowywania żelu wybielającego, ponieważ badania pokazują, że marnuje on tylko żel bez poprawy wyników.


JAK POPRAWNIE UŻYWAĆ NIESTANDARDOWYCH NAKŁADEK DO WYBIELANIA Kiedy nakładki do wybielania są zaprojektowane w sposób opisany powyżej, są łatwe w użyciu i utrzymaniu. Podczas nakładania żelu należy nanieść niewielką ilość na przednią (twarzową) powierzchnię każdego zęba. Podczas umieszczania nakładki należy palcem dopasować nakładkę do każdego zęba, a następnie wytrzeć nadmiar żelu, który wydostaje się z nakładki.


JAK DŁUGO NOSIĆ NAKŁADKI DO WYBIELANIA Możliwe jest bezpieczne wybielanie zębów 10% nadtlenkiem karbamidu przez ponad 10 godzin. Żel jest aktywny przez cały czas, ale istnieją pewne warunki, które mogą nie pozwolić na to przedłużone użycie. Dotyczy to recesji dziąseł, ubytków, wadliwych wypełnień, chorób przyzębia lub dziąseł lub obszarów odsłoniętych zębiny. Te przeciwwskazania są względne i można je wyleczyć przed wprowadzeniem wybielania. Gdy żaden z tych stanów nie występuje, większość pacjentów może nosić nakładki na noc. Lekarz zaleca kolejno 2 noce z nakładkami i jedną bez, aby uzyskać najlepsze wyniki.


JAK CZYŚCIĆ I PIELĘGNOWAĆ NIESTANDARDOWE TACE DO WYBIELANIA Po wyjęciu nakładek, do usunięcia większości pozostałości żelu najlepiej jest użyć bawełnianego patyczka kosmetycznego. Nie należy używać gorącej wody, ponieważ może to spowodować utratę kształtu nakładki. 

tagi: nakładki do wybielania nakładki wybielające indywidualne nakładki wybielające wybielanie zębów stomatologia kosmetyczna stomatologia estetyczna metody wybielania zębów


Inne filmy tego użytkownika

Podobne

pokaż więcej