Lentewenc Sp. z o.o

Lentewenc Sp. z o.o

Adres
Skwer Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 5/37
01-015 Warszawa
Polska
Data powstania
2013-02-28
Strona www
Wyświetleń
787
Opis
Lentewenc Sp. z o.o. skupia swoje działania na organizacji międzynarodowych wystaw i konferencji w Polsce w różnych sektorach przemysłu, takich jak Budownictwo, Transport i Logistyka, Opieka Zdrowotna, Przemysł Spożywczy, Sport, Bezpieczeństwo i Ochrona.

Lentewenc Sp. z o.o. jest częścią ITE Group, która od ponad dwudziestu lat specjalizuje się w organizacji targów i konferencji w kanale business-to-business w kluczowych sektorach przemysłu. Firma prężnie współpracuje z instytucjami rządowymi, stowarzyszeniami handlowymi oraz izbami i mediami branżowymi. Poparte sukcesami działania na rynkach europejskich i azjatyckich skłoniły nas do rozpoczęcia realizacji projektu w Polsce.

Organizowane przez nas targi są targami branżowymi (B2B) skupiającymi polskie i zagraniczne firmy związane z danym sektorem przemysłu. Proponujemy nową jakość na polskim rynku tworząc platformę do spotkań face to face dla osób zorientowanych na biznes. Naszym głównym celem jest zaspokojenie potrzeb biznesowych zarówno wystawców jak i zwiedzających.

Publikowane materiały