Carolina Medical Center

Carolina Medical Center

Adres
ul. Pory 78
02-757 Warszawa
Polska
Data powstania
2011-09-22
Strona www
Wyświetleń
1572
Opis
Carolina Medical Center to jeden z najnowocześniejszych prywatnych szpitali ortopedycznych w Europie. Wysoki standard opieki medycznej gwarantują zarówno dostęp do najnowszych technologii, jak i komfortowe warunki oferowane Pacjentom w trakcie całego procesu leczenia, ale przede wszystkim zaangażowanie wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych lekarzy i fizjoterapeutów.

Jesteśmy niekwestionowanym liderem w dziedzinie medycyny sportowej.

Stała współpraca specjalistów różnych dziedzin: ortopedii, reumatologii, neurochirurgii, diagnostyki obrazowej i rehabilitacji jest praktyką powszechnie stosowaną w Carolina Medical Center. Regularne konsultacje naszego zespołu mają na celu dobór najlepszej drogi leczenia, co w efekcie zapewnia naszym pacjentom szybki powrót sprawności. Całościowe podejście do procesu leczenia wyróżnia Carolina Medical Center od większości klinik, szpitali i centrów medycznych.

Jednym z atutów Carolina Medical Center jest wysoko wykwalifikowany, doświadczony zespół lekarzy i fizjoterapeutów. Nasz personel medyczny zobowiązany jest do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju naukowego, śledzenia na bieżąco postępu wiedzy medycznej, czynnego uczestnictwa w kongresach i sympozjach, odbywania międzynarodowych stażów. Liczne wystąpienia i publikacje potwierdzają najwyższy światowy poziom naszych specjalistów.

Jako pierwsza prywatna klinika otrzymaliśmy akredytację Ministerstwa Zdrowia, czyli prawo do prowadzenia specjalizacji i staży kierunkowych z ortopedii i traumatologii narządów ruchu. Prowadzimy na szeroką skalę szkolenia i staże dla lekarzy z całego świata.

Carolina Medical Center jest Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i odpowiada za opiekę zdrowotną Polskiej Kadry Olimpijskiej przygotowującej się do Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012 i Soczi 2014.

Opieką medyczną obejmujemy ludzi w każdym wieku, a szczególnie tych, którzy prowadzą aktywny tryb życia. Stosując najnowocześniejsze metody diagnostyczne i leczenia umożliwiamy naszym pacjentom szybki powrót do pełnej sprawności i realizacji zainteresowań. Jest to szczególnie ważne, gdy naszymi pacjentami są sportowcy wyczynowi, członkowie ekipy olimpijskiej oraz osoby, które uprawiają sport rekreacyjnie.

Publikowane materiały