Opis konferencji

Strona w przygotowaniu, pełen harmonogram konferencji zostanie zamieszczony 01.03.2019 r. Jak zwykle w MEDtube stawiamy sobie wysoko poprzeczkę i postaramy się nie zawieść Państwa oczekiwań.
Zachęcamy do skorzystania z oferty specjalnej do 30.03.2019 r i zapisania się już teraz.

NEMP 2019-Nowoczesna Edukacja Medyczna w Polsce. To druga edycja ogólnopolskiej konferencji poświęconej rozwojowi technologicznemu Wydziałów Medycznych oraz wdrażania nowoczesnych rozwiązań w kształceniu studentów i pracowników ochrony zdrowia. Spotkanie odbędzie się dnia 24 maja 2019r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Organizatorem jest platforma e-learningowa MEDtube.pl.

Dołącz do wydarzenia na Facebook’u

Zawody medyczne wymagają nieustannego dokształcania się. Źródła wiedzy oraz zdobycze techniki wykorzystywane w tym procesie mają duży wpływ na poziom zaawansowania w danej dziedzinie.


Poprzez tą konferencję MEDtube wspólnie z autorytetami ze świata nauki i medycyny pragnie przedstawić Państwu niedawno wprowadzone na rynek produkty i usługi oraz zaprezentować nowe możliwości podnoszenia swoich kwalfikacji zawodowych, a tym samym zaprosić do dyskusji na temat obecnego systemu szkoleniowego Medyków w Polsce.


Kierujemy ją do wszystkich pracowników ochrony zdrowia, w szczególności do lekarzy i lekarzy dentystów, studentów kierunków medycznych, firm wdrażających nowe technologie w medycynie, a przede wszystkim do osób, dla których wysoki poziom kształcenia jest priorytetem.


Przez cały czas trwania konferencji prowadzone będą wykłady z panelem dyskusyjnym, warsztaty oraz konkursy z nagrodami. W cenie konferencji znajduje się również posiłek.


Za udział w konferencji przyznawane będą punkty edukacyjne, a każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa.

 

O Nas

MEDtube logo

MEDtube (www.medtube.net) to międzynarodowa platforma wymiany wiedzy dla lekarzy i studentów medycyny, której wyróżnikiem są treści multimedialne, tworzone i udostępniane przez samą społeczność. Zasoby MEDtube to filmy z operacji, zabiegów, procedur, zdjęcia przypadków medycznych, atlasy, animacje medyczne, transmisje live, wykłady, prezentacje, dokumenty, wytyczne, a także kompletne kursy eLearningowe i biblioteka eBooków, jak również bogaty kalendarz wydarzeń.

MEDtube od 2010r. podbija świat medyczny – ma polskie korzenie i globalny zasięg (aktualnie 5 wersji językowych). Ponad 160 tys. zarejestrowanych profesjonalistów udostępnia 25 tys. materiałów o wysokiej wartości edukacyjnej, wchodzi w interakcje, dyskusje i rozwija swoje kompetencje z nieosiągalną dawniej efektywnością.

Platforma MEDtube tworzy i udostępnia zaawansowane narzędzia do nowoczesnego szkolenia medycznego (eLearning, eTesty, transmisje live), w przeważającej części bezpłatnie.

Przedsięwzięcie tworzy mieszanka kilkudziesięciu ambitnych innowatorów, lekarzy, informatyków, inżynierów, grafików i edytorów.

 

 

Partnerzy konferencji

Partnerzy:

Konferencja jest uznawana przez AMEE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sponsorzy i wystawcy:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Patroni medialni:

 

 

 

 

Partnerzy organizacyjni:

 

Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu pod adresem: konferencja@medtube.net

Aktualności

Kontakt

Chcesz pomóc w organizacji konferencji i otrzymać darmowy bilet wstępu?

Napisz do nas!