Zespół

Platformę tworzy grupa pasjonatów. W skład zespołu wchodzą zarówno lekarze, edytorzy wideo, specjaliści od technologii IT, marketingu jak i menedżerowie.

dr n. med. Rafał Kieszek
dr n. med. Rafał Kieszek

Doktor nauk medycznych, członek zespołu chirurgów w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie. Autor licznych prac naukowych prezentowanych na zjazdach transplantologicznych oraz w czasopismach naukowych. W MEDtube odpowiada za kontrolę jakości publikowanych materiałów.

Wojciech Dołkowski, CEO in.linkedin.com/in/dolek
Wojciech Dołkowski, CEO in.linkedin.com/in/dolek

Ukończył SGH w Warszawie oraz Lehigh University w Pensylwanii (Iacocca Institute). Posiada kilkunastoletnie doświadczenie biznesowe w tworzeniu i rozwijaniu nowych przedsięwzięć, zarządzaniu nimi oraz w działalności doradczej. Juror i mentor w wielu konkursach biznesowych, ostatnio skoncentowany na innowacjach w medycynie (e-zdrowie, medtech). Od 2003 r. stworzył i rozwinął z sukcesem trzy innowacyjne przedsięwzięcia, które stały się liderami w swoich obszarach. W MEDtube od 2010r. (co-founder) odpowiada za rozwój projektu na świecie, strategiczne kontakty oraz finanse. Mówi po angielsku i francusku. Predylekcje sportowe (w szczególności triathlon, tenis i narciarstwo).

Wojtek Suwiński, COO
Wojtek Suwiński, COO

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Głównej Handlowej. Stworzył kilka startupów, ale zakochał się w telemedycynie. Mocno wierzący w teorię, że każdy problem ma rozwiązanie i każdy proces można uprościć. W swojej pracy kieruje się tworzeniem dodatkowej wartości dla swoich klientów i pracowników. Złożony z pozornych przeciwieństw - przede wszystkim uwielbia pracować z ludźmi, ale jednocześnie wierzy, że największym programem komputerowym na świecie jest Excel. Ma wyższe wykształcenie w "miękkim" zarządzaniu, ale w sercu jest bliżej matematyki. Pracował w konsultingu, ale jest jeszcze lepszy w startupach i budowaniu trwałej wartości. Poświęcił swoje ukochane steki wołowe dla dobra planety.

lek. Ashley Wills - Ambasador w Europie
lek. Ashley Wills - Ambasador w Europie

Ashley Abigail Wills od wielu lat szefuje projektom w ramach organizacji zrzeszających studentów medycyny (IFMSA i EMSA). Studiuje na Erasmus University w Rotterdamie. W swojej karierze chce łączyć medycynę, socjologię i politykę. Dzięki talentom przywódczym przyciąga ludzi i tworzy efektywne zespoły. Stara się wychodzić poza schematy myślowe, dzięki czemu stawia czoła trudnym wyzwaniom, a każdy cel, który sobie wyznaczy jest osiągnięty. Kieruje się przy tym wysokimi standardami oraz przywiązaniem do szczegółu.

Aleksandra Szatan, komunikacja cyfrowa
Aleksandra Szatan, komunikacja cyfrowa

Doktor nauk medycznych, zainteresowania: medycyna estetyczna, ginekologia, medycyna wewnętrzna, medycyna stylu życia, chirurgia plastyczna, chirurgia onkologiczna, traumatologia.

Benjamin Schanker - Ambasador w Stanach Zjednoczonych
Benjamin Schanker - Ambasador w Stanach Zjednoczonych

Benjamin Schankier jest Ambasadorem MEDtube w USA. Studiuje medycynę na Harvard Medical School oraz MBA na Oxford University. Ben ukończył już (z wyróżnieniem) kierunek Fizjologia i Biotechnologia w Boston University. Jego doświadczenia zawodowe to m.in. praca jako konsultant w WHO (Departament Innowacji w medycynie), Departamencie Zdrowia Stanów Zjednoczonych oraz Amerykańskim Towarzystwie Jakości Medycznej (ACMQ). Pasjonuje go poprawa jakości opieki medycznej w USA oraz krajach trzeciego świata. Swoją karierę chce skoncentrować na innowacji w medycynie, szczególnie na skrzyżowaniu medycyny z technologiami informatycznymi.

Fatima Siddiqui - Ambasador w Kanadzie
Fatima Siddiqui - Ambasador w Kanadzie

Studentka medycyny w DIMC, absolwentka psychologii na Uniwersytecie w Toronto. Zaangażowana w projekty humanitarne, pełniła różne funkcje w instytucjach NGO, była również prezydentem lokalnego klubu Rotary. Fatima wierzy, że nauki medyczne i praktyka muszą być ściśle powiązane. Interesuje się world music oraz francuskim surrealizmem.

Ruchi Maniar - Ambasador
Ruchi Maniar - Ambasador

Ruchi pochodzi z Wielkiej Brytanii. Ukończyła licencjat z informatyki na St George's University of London oraz genetykę na Imperial College. Na kolejnym etapie swojego życia zawodowego pracowała jako technik - analityk w badaniu klinicznym z obszaru żywienia (2 lata). Następnie przybyła do Polski na studia medyczne (SUM). Jest szefową polskiego oddziału organizacji non-profit z Oxfordu pod szyldem Science Innovation Union. Jej zainteresowania obejmują digital health i bio-przedsiębiorczość. Ruchi jest globalnym Ambasadorem MEDtube i w tej roli wykorzystuje swoje umiejętności oraz kontakty.

lek. Pierre Pardessus - Ambasador we Francji
lek. Pierre Pardessus - Ambasador we Francji

Rezydent na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w szpitalu w Créteil należącym do sieci Szpitali Paryża. Absolwent medycyny na Université Paris Descartes oraz studiów magisterskich w zakresie zdrowia publicznego i etyki medycznej. Zainteresowany nauczaniem od czasu studiów medycznych, gdy przez dwa lata pełnił funkcję kierownika studenckiego programu mentoringu. Jest pasjonatem nowoczesnych sposobów wymiany wiedzy pomiędzy lekarzami, rezydentami i studentami medycyny. Dąży do zastosowania nowoczesnych technik komunikacji jako środka do zmodernizowania międzypokoleniowej wymiany wiedzy w środowisku medycznym.

lek. Sonia Fertsch, Ambasador w Niemczech
lek. Sonia Fertsch, Ambasador w Niemczech

Absolwentka medycyny na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Obecnie w trakcie studiów doktoranckich pod kierownictwem prof. Andree na Uniwersytecie we Fryburgu. Członek komitetu EYSAC (European Young Surgeons and Alumni Club) działajego przy ESSO. Od 2015 specjalizuje się w chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w Klinice SANA w Duseldorfie. Członek polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Societa Italianna di Chirurgia Oncologica.

dr n. med. Afa Bayramova, Ambasador w Rosji
dr n. med. Afa Bayramova, Ambasador w Rosji

Doktor nauk medycznych, badaczka, ginekolog w centrum medycyny perinatalnej. Autorka artykułów publikowanych w czasopismach branżowych. Zainteresowana medycyną reprodukcyjną i technikami zapłodnienia. Mówi po angielsku, rosyjsku, azersku i turecku.

Z pasją do innowacyjnej edukacji medycznej.

Naszą motywacją jest zmienianie rzeczywistości.

dr n. med. Abdullah Abaaljaish
dr n. med. Abdullah Abaaljaish

...

Sara Afzal
Sara Afzal

...

Nathan Walker, Ambasador w Wielkiej Brytanii
Nathan Walker, Ambasador w Wielkiej Brytanii

Student medycyny na Uniwersytecie w Bristolu. Zainteresowany chirurgią ogólną, zarządzeniem w służbie zdrowia i rozwojem technologii cyfrowych w edukacji medycznej. Autor licznych wystąpień na konferencjach medycznych w kraju i zagranicą, a także publikacji i raportów audytowych. Współorganizator i prezenter podczas przedkonferencyjnych warsztatów dla Association for the Study of Medical Education (ASME). Czas wolny poświęca na grę i współpracę z Rugby Football League (RFL). Lubi grać na saksofonie, słuchać jazzu i angażować się w wydarzenia na pograniczu sportu i medycyny.

lek. Olga Rostkowska
lek. Olga Rostkowska

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, lekarz stażysta w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie. W roku akademickim 2013/2014 pełniła funkcję Prezydenta w European Medical Students’ Association (EMSA) a wcześniej Dyrektora europejskiego ds. Etyki i Kultury (2011/2012). Obecnie zasiada w Komitecie Doradczym zarządu europejskiego stowarzyszenia. W latach 2012/2013 odpowiedzialna była za publikację on-line i drukowanym w niewielkim nakładzie międzynarodowego magazynu EuroMeds skierowanego do studentów medycyny. W okresie studiów i jako absolwentka miała okazję pracować w biurach European Public Health Alliance, EPHA (2014) oraz Standing Committee of European Doctors, CPME (2012/2013) w Brukseli, co przyczyniło się do rozwoju jej zainteresowań w kierunku zdrowie publiczne oraz europejskie systemy opieki zdrowotnej. Od 2011 zaangażowana jest w pomoc przy globalnej konferencji dotyczącej edukacji medycznej organizowanej co roku przez International Association for Medical Education, AMEE. Ma na swoim koncie przekłady książek medycznych z angielskiego na język polski. Prywatnie, od dwóch i pół roku: wegetarianka.

lek. Aleksandra Raźnikiewicz - koordynatorka zespołu
lek. Aleksandra Raźnikiewicz - koordynatorka zespołu

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko –Dentystycznym w Zabrzu. Laureatka i aktywna uczestniczka wielu konferencji medycznych. W latach 2013-2015 przewodnicząca Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Urologii w Zabrzu. W latach 2012-2014 była przewodnicząca Studenckiego Koła Naukowego przy Katedrze i Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej i Gastroenterologicznej w Bytomiu oraz w latach 2013-2014 przewodnicząca Studenckiego Koła Naukowego przy Katedrze Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Bytomiu. W roku 2012 i 2014 przewodniczyła komitetowi organizacyjnemu, w latach 2013 i 2015 była członkiem komitetu organizacyjnego Międzynarodowego Sympozjum Studentów i Młodych Lekarzy z Zakresu Chirurgii i Innych Specjalności Zabiegowych. Interesuje się urologią i chirurgią ogólną. W roku akademickim 2014-2015 studentka programu Erasmus+ na University of Debrecen.

Damian Skrabaka
Damian Skrabaka

Student 6. roku Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Uczestnik wielu konferencji, członek różnych Studenckich Kół Naukowych, m.in. SKN przy Katedrze i Klinice Chirurgii i Urologii Dziecięcej w Katowicach, w którym pełni funkcję przewodniczącego od roku 2014, a także członek SKN przy Oddziale Klinicznym Urologii w Sosnowcu. Zainteresowania medyczne dotyczą urologii i urologii dziecięcej. W wolnym czasie pasjonat kolarstwa górskiego i przewodniczący Sekcji Kolarstwa Górskiego AZS ŚUM.

Nicolas Ligęza, Web Development Project Manager
Nicolas Ligęza, Web Development Project Manager

Student studiów magisterskich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Analiza Danych – Big Data. Pasjonat aktywnego spędzania czasu (piłka nożna, bieganie, kickboxing) oraz spontanicznych podróży. Mówi po francusku, angielsku i hiszpańsku. Praca w MEDtube jest dla niego znakomitą okazją do zapoznania się ze specyfiką środowiska medycznego i wprowadzania do niego rozwiązań najnowszej technologii.


Zespół medyczny

dr n. med. Wioletta Bereziewicz
dr n. med. Wioletta Bereziewicz

Pasjonatka stomatologii estetycznej, ortodoncji, muzykoterapii w stomatologii, profilaktyki i ochrony zdrowia.Wieloletni pracownik Zakładu Stomatologii Zintegrowanej Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Zakadu Epidemiologii i Badań Populacyjnych Wydziału Nauk o Zdrowiu CMUJ w Krakowie. Prelegentka wielu krajowych i zagranicznych konferencji naukowych, laureatka wielu nagród. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS), Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO), American Music Therapy Association oraz World Federation of Music Therapy.

dr hab. n. med. Karolina Kłoda
dr hab. n. med. Karolina Kłoda

Doktor habilitowana nauk medycznych, lekarz, specjalistka medycyny rodzinnej, absolwentka Studiów Podyplomowych Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie „Zdrowie Publiczne” ze specjalizacją Marketing i Zarządzanie w Służbie Zdrowia, absolwentka „Kursu dla profesjonalistów w polskim systemie zdrowia publicznego”. Autorka ponad 50-ciu prac naukowych, z czego 30 zostało opublikowanych w czasopismach z listy filadelfijskiej o łącznym IF >55. Autorka 50-ciu krajowych i międzynarodowych doniesień zjazdowych. Badacz w 2 projektach naukowych finansowanych ze środków programów ramowych UE (m.in. projekt ODHIN - http://odhinproject.eu/) oraz 3 finansowanych ze środków krajowych. Aktywna recenzentka wielu czasopism naukowych. Członek Polish Lipid Association (PoLA). Łączy zainteresowania naukowe z dziedziny transplantologii, immunologii, genetyki oraz profilaktyki i promocji zdrowia. Prywatnie żona, matka dwójki dzieci i miłośniczka home stagingu.

dr n. med. Wojciech Marlicz
dr n. med. Wojciech Marlicz

Doktor nauk medycznych, specjalista chorób wewnętrznych, gastroenterolog w Klinice Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Blackburn Royal Infirmary Hospital (Wielka Brytania), University of Pennsylvania (USA) i University of New South Wales (Australia). Przewodniczący Zachodnio-Pomorskiego Zarządu Oddziału Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, współzałożyciel Polskiego Towarzystwa Medycyny Regeneracyjnej oraz członek m.in. European Crohn’s and Colitis Organization.

dr n. med. Mateusz Mościński
dr n. med. Mateusz Mościński

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko – Dentystycznym w Zabrzu. Uczestnik wielu konferencji medycznych oraz autor kilku prac naukowych. Interesuje się zagadnieniami chorób wewnętrznych, w szczególności kardiologią. Lubi aktywnie spędzać wolny czas uprawiając jogging oraz grając w siatkówkę.

dr n. med. Michał Zembala
dr n. med. Michał Zembala

Ukończył Śląską Akademię Medyczną (2003). Jego zainteresowania skupiają się na kardiochirurgii małoinwazyjnej i endoskopowej. Jako pierwszy w Polsce podjął próby endoskopowego pobierania tętnicy promieniowej w celu wykorzystania jej do chirurgicznej rewaskularyzacji mięśnia sercowego. Rozwinął program hybrydowego leczenia objawowego przetrwałego migotania przedsionków, a w 2009 roku wykonał pierwszy tego typu zabieg w kraju.

lek. Jerzy Bednarski - redaktor naczelny MEDtube Tribune
lek. Jerzy Bednarski - redaktor naczelny MEDtube Tribune

Lekarz, absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Specjalista ortopeda. Autor licznych prac publikowanych w prasie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Członek stowarzyszeń i instytucji wspierających środowisko lekarskie. Redaktor naczelny wydawnictwa MEDtube Tribune.

Marta Kotomska - koordynatorka pielęgniarstwo operacyjne
Marta Kotomska - koordynatorka pielęgniarstwo operacyjne

Magister pielęgniarstwa, specjalistka w dziedzinie Pielęgniarstwa Operacyjnego, instrumentariuszka w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej, opiekun stażowy grup studenckich WUM. Kierownik „Specjalizacji Pielęgniarstwa Operacyjnego” organizowanego przez WOIPiP, wykładowca w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego, współtwórczyni procedur i standardów transplantacyjnych i opieki nad chorym na bloku operacyjnym. Autorka i współautorka prac i plakatów przedstawianych na sympozjach, konferencjach, zjazdach transplantacyjnych i hepatologicznych, współautorka książki pt. „Pielęgniarstwo transplantacyjne”. Współorganizatorka spotkania z okazji Światowego Dnia Donacji i Transplantacji w 2015 roku, organizowanego przez Katedrę i Klinikę Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej. Członkini Zespołu nagrodzonego za „wybitne osiągnięcia w Polskiej ochronie zdrowia” – „Złoty Skalpel” 2015.

Jola Mekarska
Jola Mekarska

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko –Dentystycznym w Zabrzu. W trakcie specjalizacji w dziedzinie Medycyny Rodzinnej w Warszawie. W roku akademickim 2012-2013 uczestniczyła jako studentka w programie Erasmus ( TUM w Monachium). W 2014 stypendystka DAAD (Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej) w Akwizgranie. W 2014/2015 ukończyła studia podyplomowe na UJ w Krakowie w dziedzinie „Żywienie w zdrowiu i chorobie”. W 2014 była członkiem komitetu organizacyjnego Międzynarodowego Sympozjum Studentów i Młodych Lekarzy z Zakresu Chirurgii i Innych Specjalności Zabiegowych. Szczególnie Interesuje się pediatrią i dermatologią oraz chorobami zakaźnymi.

lek. Tomasz Turcza
lek. Tomasz Turcza

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Członek wielu kół naukowych, między innymi Studenckiego Koła Naukowego przy Zakładzie Hemodynamiki KSS im. Jana Pawła II w Krakowie. Współpracuje w zakresie szkoleń i rozwoju z prywatnymi firmami z sektora laserów używanych w medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej. Odbywał praktyki w zakresie chirurgii na Północnym Państwowym Uniwersytecie Medycznym w Rosji. W trakcie studiów pełnił obowiązki starosty roku. Miłośnik opery i dobrego wina.

Anna Pryć
Anna Pryć

Studentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestniczka wielu medycznych konferencji. Współautorka trzech kompendiów do nauki anatomii, przeznaczonych dla studentów kierunków medycznych. Zatrudniona w pracowni polisomnografii przy Katedrze i Klinice Chorób Wewnętrznych, Pneumonoogii i Alergologii w SP CSK. Do głównych medycznych zainteresowań zalicza internę, radiologię i medycynę estetyczną. Pasjonatka żeglarstwa, podróżowania, fotografii i sztuki.

lek. Julia Starońska
lek. Julia Starońska

Inżynier biotechnologii, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, lekarz stażysta w Szpitalu Wolskim w Warszawie. Wychowana w Hiszpanii, w okresie studiów 2 lata spędziła studiując na Uniwersytecie Complutense w Madrycie. Odbyła praktyki zagraniczne w ramach międzynarodowej wymiany studentów min.: w Meksyku, Peru i w Hiszpanii. Ma na swoim koncie pracę jako tłumacz systemów szpitalnych z hiszpańskiego na język polski, a także redagowanie tekstów o tematyce medycznej. Drugą jej pasją jest edukacja i popularyzacja nauki, którą realizuje prowadząc liczne warsztaty medyczne oraz współpracując z Centrum Nauki Kopernik. Jest autorem i współautorem publikacji w tematyce gastroenterologicznej i pediatrycznej. Obecnie współpracuje z fundacją zajmująca się pomocą medyczną w Afryce. Marzy o pracy lekarza w krajach o słabym dostępnie do opieki medycznej. Zapalona podróżniczka i instruktor nurkowania, co łączy z zawodowym zainteresowaniem medycyną tropikalną, chorobami zakaźnymi oraz pediatrią. Prywatnie marzy o nurkowaniu z wielorybami oraz przejechaniu autostopem z Argentyny do Meksyku.

lek. Mateusz Pawłowski - koordynator projektów
lek. Mateusz Pawłowski - koordynator projektów

Młodszy Asystent na Oddziale Neurochirurgii 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu. Absolwent Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Uczestnik wielu konferencji naukowych, a także członek różnych Studenckich Kół Naukowych, m.in. Studenckiego Koła Naukowego przy Katedrze i Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej, Bariatrycznej i Medycyny Ratunkowej w Zabrzu, którego w latach 2012-2014 był przewodniczącym, a także Studenckiego Koła Naukowego przy Katedrze i Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej i Gastroenterologicznej w Bytomiu. W roku 2013 i 2014 był członkiem komitetu organizacyjnego Międzynarodowego Sympozjum Studentów i Młodych Lekarzy z Zakresu Chirurgii i Innych Specjalności Zabiegowych. Interesuje się chirurgią ogólną i neurochirurgią. W wolnym czasie uprawia wspinaczkę skałkową, dużo czyta i gotuje.

lek. Dominika Pazdan
lek. Dominika Pazdan

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na Wydziale Medycznym, kierunek Zdrowie Publiczne, specjalność Elektroradiologia, obecnie studentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na Wydziale Nauk o Zdrowiu, na kierunku Elektroradiologia. Założycielka i przewodnicząca Studenckiego Koła Naukowego ,,Młody Elektroradiolog’’ w latach 2012-2014 na UR. W latach 2012-2014 wiceprzewodnicząca Samorządu Studentów Wydziału Medycznego, Wiceprzewodnicząca Komisji Stypendialnej Wydziału Medycznego, Członek Rady Wydziału Medycznego, Członek Rady Instytutu Pielęgniarstwa i Nauk o Zdrowiu, Członek Odwoławczej Komisji Dyscyplinarnej ds. Studentów UR, Przedstawiciel Studentów w Parlamencie Studentów UR. Od 2015 przewodnicząca Studenckiego Koła Naukowego ,,Radioaktywni’’ na UMB. Organizator i współorganizator licznych konferencji naukowych oraz akcji profilaktycznych. Członek zarządu Polskiego Towarzystwa Elektroradiologii.

lek. Joanna Dobies
lek. Joanna Dobies

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Od niedawna spełnia swoje zawodowe marzenia jako specjalizantka w dziedzinie okulistyki. Członek Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i uczestnik wielu konferencji naukowych. Pozazawodowe zainteresowania obejmują górskie wędrówki, jazdę na rowerze, literaturę.

lek. Katarzyna Cybula
lek. Katarzyna Cybula

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestniczka wielu konferencji z zakresu chirurgii. Jako studentka brała aktywny udział w Studenckim Towarzystwie Naukowym Kliniki Chirurgii i Transplantologii Szpitala im. Dzieciątka Jezus. Interesuje się chirurgią i transplantologią. W wolnym czasie poznaje historię i kulturę chińską.

lek. Aleksandra Tańska
lek. Aleksandra Tańska

Lekarz rezydent na Oddziale Chirurgii Onkologicznej Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. Absolwentka II Wydziału Lekarskiego z Wydziałem Anglojęzycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Odbyła staże zagraniczne w Oddziale Chirurgii Plastycznej w Whiston Hospital w Wielkiej Brytanii, na Oddziale Chirurgii Ogólnej w St. Georges Hospital w Bejrucie w Libanie oraz na Oddziale Ginekologii w Reina Sofia Hospital w Murcii w Hiszpanii. W latach 2011-2013 należała do IFMSA oddziału Lublin i była koordynatorem English Division. Brała udział w kursach organizowanych przez Royal College of Surgeons of England w Londynie. Zainteresowania zawodowe obejmują chirurgię ogólną, plastyczną i onkologiczną oraz immunologię kliniczną. Interesuje się fotografią, podróżami i baletem.

lek. Izabela Drogosiewicz
lek. Izabela Drogosiewicz

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek European Medical Students' Association i przewodnicząca Studenckiego Koła Naukowego Chirurgii Ogólnej. Interesuje się chirurgią ogólną, urologią i chirurgią minimalnie inwazyjną. Uwielbia spędzać wolny czas aktywnie, wielbicielka kickboxingu.

lek. Emil Durka
lek. Emil Durka

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od początku swoich studiów związany z Studenckim Towarzystwem Naukowym angażując się w organizacje wielu kongresów, konferencji czy obozów naukowych. Ponadto był członkiem Studenckiego Koła Naukowego Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej. Naukowo interesuje się ginekologią i chirurgią. W wolnych chwilach oddaje się kulinarnej pasji, uwielbia muzykę i dobrą książkę.

lek. stom. Wojciech Eliasz
lek. stom. Wojciech Eliasz

...

lek. stom. Magdalena Grzegorek
lek. stom. Magdalena Grzegorek

...

lek. Magdalena Idziak
lek. Magdalena Idziak

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W roku akademickim 2010/2011 studiowała w Grecji na Aristotle University of Thessaloniki w ramach stypendium ERASMUS. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA- Poland. Uczestniczka wielu wymian naukowych m.in na Dokuz Eylul University of Izmir, Turcja. Przez 13 lat tańczyła w Społecznym Ognisku Baletowym w Częstochowie, podczas studiów reprezentowała Uniwersytet Medyczny w Lublinie tańcząc w Zespole Pieśni i Tańca.

lek. Emilia Karchier
lek. Emilia Karchier

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od pięciu lat pracuje jako rezydentka i doktorantka w Klinice Otolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego pod Kierownictwem Prof. Kazimierza Niemczyka. Interesuje się zastosowaniem endoskopii i technik robotowych w chirurgii ucha środkowego oraz endoskopowym leczeniem chorób ślinianek (sialendoskopią).

lek. Monika Kiełbus
lek. Monika Kiełbus

Absolwentka Pierwszego Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zamierza specjalizować się w położnictwie i ginekologii. Interesuje się również endokrynologią i medycyną rozrodu. Jako studentka była uczestniczką wielu międzynarodowych konferencji naukowych odbywających się w Polsce oraz za granicą. Kilkakrotnie członek Komitetu Organizacyjnego Warsaw International Medical Congress. W wolnym czasie lubi gotować, trenować fitness i pilates, latem jeździć motocyklem, a zimą na nartach.

lek. Agata Kruszyńska
lek. Agata Kruszyńska

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Szczególnie interesuje się chirurgią ogólną, chirurgią onkologiczną oraz gastroenterologią. Była przewodniczącą Studenckiego Koła Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Onkologicznej WUM. Uczestniczka licznych konferencji medycznych. Uwielbia gotować oraz piec. W wolnym czasie uprawia jogging oraz jazdę na rowerze.

lek. Magdalena Kuźmińska
lek. Magdalena Kuźmińska

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalista otorynolaryngolog, doktorantka w Katedrze i Klinice Otolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Poza zabiegowym obszarem otorynolaryngologii szczególnie zainteresowana zastosowaniem nowych opcji badań elektrofizjologicznych w chorobach ucha wewnętrznego. W czasie wolnym miłośniczka literatury i sztuki, skrzypaczka Polskiej Orkiestry Lekarzy.

lek. Paweł Lech
lek. Paweł Lech

Lekarz w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej w ośrodku wejherowskim pod kierownictwem Prof. Macieja Michalika. Jest absolwentem Lubelskiej Akademii Medycznej. Interesuje się chirurgią minimalnie inwazyjną i robotową, zajmuje się chirurgicznym leczeniem otyłości i chirurgią metaboliczną. Członek European Association of Endoscopic Surgery (EAES) oraz International Federation For The Surgery Of Obesity & Metabolic Disorders (IFSO). Uczestnik wielu zagranicznych szkoleń I kongresów (Indie, Włochy, Niemcy, Czechy, Grecja, Francja). Odbył staż w Bariatric and Metabolic Institute (Cleveland Clinic, Ohio, USA). Pasjonuje się fotografią reporterską.

lek. Małgorzata Łodyga
lek. Małgorzata Łodyga

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Podczas studiów członek Studenckiego Towarzystwa Naukowego i Koła Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby, współorganizatorka konferencji i sympozjów dla studentów i lekarzy. Uczestniczyła w rocznej wymianie studenckiej na Semmelweis University oraz odbyła staż w Klinice Kardiologii w Hospital de Sant Pau w Barcelonie. Obecnie pracuje w Instytucie Kardiologii w warszawskim Aninie.

lek. Dorota Nadbrzeżna
lek. Dorota Nadbrzeżna

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko – Dentystycznym w Zabrzu. Laureatka i uczestniczka wielu konferencji naukowych. W roku 2011-2012 studentka programu Erasmus na Istanbul Univeristy. Członkini kilku Studenckich Kół Naukowych. W latach 2009-2011 V-ce Prezes AZS SUM w Zabrzu. Przedmiotem zainteresowań jest chirurgia. Prywatnie czynna sportswoman, ze szczególnym uwzględnieniem piłki nożnej.

lek. Maciej Pawlak
lek. Maciej Pawlak

Lekarz, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Obecnie w trakcie specjalizacji na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w Wejherowie pod kierownictwem dr n. med. Macieja Michalika. Jego pasją jest chirurgia małoinwazyjna. Zajmuje się tworzeniem filmów naukowych prezentowanych na międzynarodowych konferencjach oraz szkoleniowych dla chirurgów. Członek European Association for Endoscopic Surgery.

lek. Bartosz L. Sikorski
lek. Bartosz L. Sikorski

Absolwent wydziału lekarskiego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Studiował również w University of Oxford, Imperial College London oraz Harvard Medical School. Członek American Academy of Ophthalmology, Association for Research in Vision and Ophthalmology i European Association for Vision and Eye Research. Członek Zespołu Fizyki Medycznej, który opracował i skonstruował pierwszy na świecie spektralny tomograf optyczny. Otrzymał m.in. grant edukacyjny Europejskiego Towarzystwa Okulistycznego, stypendium Fundacji Lanckorońskich, grant Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej, stypendium Krok w Przyszłość. Fellow of European Board of Ophthalmology.

lek. Mateusz Spałek
lek. Mateusz Spałek

Absolwent Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwestytetu Medycznego w Katowicach. Uczestnik wielu konferencji medycznych, członek kilku Studenckich Kół Naukowych oraz przewodniczący Studenckiego Koła Patomorfologii w Zabrzu. Zainteresowany kulturą, sztuką, poezją i nowoczesnymi technologiami. Uwielbia gotować oraz czytać. Aktywny członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland. Działacz praw człowieka i równości. Racjonalista, humanista i wróg pseudonauki.

lek. Bartosz Szurlej
lek. Bartosz Szurlej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwestytetu Medycznego w Katowicach. Szef Studenckiego Koła Kardiochirurgii ŚUM. Aktywny uczestnik wielu konferencji medycznych oraz autor i współautor kilku artykułów naukowych opublikowanych m.in. w czasopismach "Kardiochirurgia i Torakochirurgia Polska" oraz "Kardiologia Polska". Interesuje się kardiochiurgią, anestezjologią w kardiochirurgii oraz chirurgią naczyniową. Miłośnik sportu, w szczególności biegania, pływania i jazdy na nartach.

lek. Albert Krzak
lek. Albert Krzak

Absolwent Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W trakcie studiów członek kilku studenckich kół naukowych. Współautor artykułów naukowych. Uczestnik oraz laureat licznych konferencji medycznych, w tym zwycięzca sesji urologicznej podczas XXV European Student Conference (ESC) w Berlinie w 2014 r. Stypendysta DAAD (Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej) w ramach kursu specjalistycznego, medycznego języka niemieckiego. Odbywał praktyki w zakresie Chirurgii Ogólneji Naczyniowej w Klinicei Poliklinice Chirurgii oraz w zakresie Urologii w Klinice i Poliklinice Urologii Uniwersytetu Medycznego w Greifswaldzie (Niemcy). Posiadacz certyfikatu C1 z języka niemieckiego, przyznawanego przez Goethe Institut. Pasjonat chirurgii ogólnej, naczyniowej oraz urologii. W wolnym czasie uprawia biegi długodystansowe oraz pływanie. Interesuje się zagadnieniami dotyczącymi statystyki w medycynie, a także językami obcymi, w szczególności grupą języków skandynawskich.

Yuliya Ayzatulova
Yuliya Ayzatulova

...

lek. stom. Maria Bilińska
lek. stom. Maria Bilińska

Studentka stomatologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Interesuje ją periodontologia, ortodoncja oraz szeroko pojmowana stomatologia estetyczna.

Dagmara Wojdyga
Dagmara Wojdyga

Studentka 3 roku stomatologii na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Uczestniczy w licznych konferencjach medycznych. Prywatnie uprawia sporty wodne i podróżuje, prowadzi aktywny tryb życia i jest zawsze pełna energii.

Łukasz Faflik
Łukasz Faflik

Student Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ortopedia, przede wszystkim w zakresie medycyny sportowej, to dziedzina z którą ma nadzieję związać swoja przyszłość zawodową. Zainteresowany w równym stopniu także innymi gałęziami medycyny, które są powiązane z szeroko rozumianym ruchem. W wolnym czasie uprawia sport. Lubi żeglować, uwielbia narciarstwo. Wielki fan książek Sci-Fi oraz entuzjasta wszelakich nowinek technologicznych.

Joanna Szwanc
Joanna Szwanc

Studentka Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego kierunku lekarskiego. Aktywny członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA. Zainteresowana neurochirurgią i neurologią. Mówi po polsku, angielsku, rosyjsku i francusku. W wolnych chwilach lubi grać na skrzypcach, podróżować i jeździć na nartach.

Magdalena Chorążka
Magdalena Chorążka

Studentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Na IV roku studiuje jako Erasmus na Uniwersytecie w Hamburgu. Należy do Studenckiego Koła Naukowego przy Zakładzie Histologii i Embriologii. Interesuje się pediatrią, immunologią kliniczną, dermatologią I chorobami cywilizacyjnymi.

lek. stom. Martyna Cop
lek. stom. Martyna Cop

Studentka stomatologii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Przewodnicząca studenckiego kola przy Katedrze Dysfunkcji Narządu Żucia i Ortodoncji. Uczestniczka wielu konferencji medycznych, członek Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Uczestniczka międzynarodowej wymiany studenckiej w 2013 roku. Posiada certyfikat IELTS. Uwielbia podróżować, jeździć na rowerze i gotować.

Sylwia Wyleciał
Sylwia Wyleciał

Przygodę z medycyną rozpoczęła w 2011 roku na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Jest także absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, co wiąże się z zainteresowaniem medycyną sportu. Jest także przewodniczącą radiologicznego studenckiego koła naukowego. Obecnie najbardziej interesuje się okulistyką.

Rafał Drobot
Rafał Drobot

Student 6 roku medycyny na Wydziale Lekarskim w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W czasie studiów realizował indywidualny tok nauczania z zakresu chorób wewnętrznych oraz aktywnie działał w kołach naukowych z onkologii, kardiochirurgii oraz endokrynologii, którego był przewodniczącym. Swoją przyszłość wiąże ze specjalnościami zabiegowymi. Biegle posługuje się językiem angielskim oraz francuskim. W wolnym czasie gra na perkusji i gitarze. Zimą jego największa pasją jest narciarstwo.

lek. med. Marcin Maciejewski
lek. med. Marcin Maciejewski

Student medycyny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Członek zarządu Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej, Metabolicznej i Torakochirurgii Wojskowego Instytutu Medycznego. Organizator i uczestnik wielu konferencji medycznych. Zainteresowany specjalnościami zabiegowymi.

lek. Magdalena Pawelec
lek. Magdalena Pawelec

Lekarz, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestniczka konferencji w Polsce i zagranicą. Współautorka wielu prac i projektów naukowych. W czasie studiów odbyła jednoroczną wymianę na Uniwersytecie w Mediolanie. Brała udział w wielu praktykach zagranicznych. Jest członkiem Kardiologicznego Studenckiego Koła Naukowego przy Instytucie Kardiologii w Warszawie. Magdalena lubi podróże, żeglarstwo, narciarstwo i włoską kuchnię. Mówi po polsku, angielsku i włosku..

dr n. med., mgr prawa Anna Rej-Kietla
dr n. med., mgr prawa Anna Rej-Kietla

Ukończyła m.in. studia podyplomowe z zakresu prawa medycznego oraz zarządzania w ochronie zdrowia. Realizuje się jako wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny i szkoleniowiec z zakresu prawa medycznego. Jest autorką licznych publikacji o tematyce prawno- medycznej i prelegentem na wielu konferencjach zarówno ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie medycznym. Autorka bloga Prawne aspekty medycyny-dr Anna Rej-Kietla.

Maja Machel
Maja Machel

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Zawodowo interesuje się zagadnieniami z pogranicza rehabilitacji i ortopedii. Wyznaje dewizę, iż świadoma współpraca Pacjenta jest niezbędna do osiągnięcia zamierzonego celu w usprawnianiu. Prywatnie miłośniczka tzw. kina moralnego niepokoju, głównie twórczości Krzysztofa Kieślowskiego.

Anna Wiczołek
Anna Wiczołek

Studentka kierunku lekarskiego, asystent w Katedrze i Zakładzie Anatomii Prawidłowej Collegium Medicum w Bydgoszczy, mgr Zdrowia Publicznego, Ratownik medyczny, od 2008 roku wolontariusz w Oddziale Chirurgii Onkologicznej Centrum Onkologii w Bydgoszczy, członek Koła Naukowego Chirurgii Onkologicznej. Od lat zakochana w medycynie, szczególnie w chirurgii, z którą chce związać swoją zawodową przyszłość.

lek. Anna Słomka
lek. Anna Słomka

Lekarz, od czerwca 2012 roku absolwentka II Wydziału Lekarskiego, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Podczas studiów, była aktywnym członkiem Studenckiego Koła Naukowego przy Katedrze i Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, pod kierownictwem prof. dr hab. n. med Włodzimierza Sawickiego. Interesuje się położnictwem, utrasonografią, ginekologią zabiegową, endokrynologią, niepłodnością i medycyną rozrodu. Wzięła udział w wielu kursach oraz konferencjach ginekologicznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, oraz Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej. Obecnie pracuje jako lekarz-rezydent w Katedrze i Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej, II Wydziału Lekarskiego, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

lek. Anna Modrzyk
lek. Anna Modrzyk

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Lekarskim w Katowicach. W trakcie studiów była członkiem Koła Naukowego Chirurgii Dziecięcej i Wrodzonych Wad Metabolicznych. Interesuje się anatomią człowieka, radiologią i chirurgią małoinwazyjną. Pasjonuje się podróżami, poznawaniem innych kultur oraz ogrodnictwem.

lek. Katarzyna Michalcewicz
lek. Katarzyna Michalcewicz

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu, stażystka w Zespole Szpitali Miejskich w Chorzowie. Uczestniczka wielu konferencji medycznych. W trakcie studiów członkini Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland, Oddział Śląsk. Odbyła praktyki zagraniczne w ramach międzynarodowej wymiany studentów IFMSA-SCOPE w zakresie chirurgii ogólnej i ginekologii w szpitalu uniwersyteckim w Baku (Azerbejdżan). Zainteresowana dermatologią, reumatologią i alergologią. W wolnych chwilach uprawia sporty wytrzymałościowe. Obecnie w trakcie zdobywania Korony Maratonów Polski.

Justyna Kanclerska
Justyna Kanclerska

Studentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Uczestniczka wielu konferencji naukowych i członkini Studenckiego Koła Naukowego Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej. Interesuje się specjalizacjami zabiegowymi.

Maciej Kozioł
Maciej Kozioł

Student kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Członek IFMSA-Poland i entuzjasta wszelkich wymian międzynarodowych. Swoje praktyki wakacyjne odbywał w Lizbonie i Debreczynie. W wolnym czasie zapalony żeglarz i fan rozwoju osobistego. Zainteresowany głównie anestezjologią, chirurgią i onkologią.

lek. Natalia Wrzesińska
lek. Natalia Wrzesińska

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. W trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej. Doktorantka w Klinice Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej WUM. W trakcie studiów przewodnicząca Studenckiego Koła Naukowego w tejże Klinice. Autorka prac naukowych i wystąpień na konferencjach naukowych w kraju i zagranicą. Laureatka Złotej Odznaki Studenckiego Towarzystwa Naukowego. Uczestniczka stażów w centrum chirurgii małoinwazyjnej IRCAD w Strasburgu oraz w Oddziale Chirurgii Laparoskopowej i Bariatrycznej Uniwersytetu Stanforda w Kalifornii. Jej zainteresowania obejmują chirurgię małoinwazyjną i robotową, e-zdrowie, telemedycynę. Prywatnie uwielbia gotować.

Magdalena Kasprzak
Magdalena Kasprzak

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, od września 2014 roku pielęgniarka w Klinice Chirurgii Sercowo - Naczyniowej UniversitätsSpital Zürich. Specjalizuje się w opiece nad pacjentami z urządzeniami mechanicznego wspomagania krążenia typu Excor Berlin Heart i HeartWare. Jako studentka była Koordynatorem Projektu SCOME IFMSA Poland, Prezesem Studenckiego Kardiologicznego Koła Naukowego MOBITZ, Członkiem Zarządu Samorządu Wydziału Nauki o Zdrowiu WUM oraz wolontariuszką w fundacji DKMS Polska. W wolnym czasie trenuje fitness, podróżuje. Uwielbia salsę, muzyke latino oraz włoską kuchnię.

Magdalena Rejmak
Magdalena Rejmak

Studentka kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Członek IFMSA-Poland. Praktyki wakacyjne odbyła w Lizbonie, na kolejne planuje wyjechać do Katalonii. Aktywnie działa w dwóch kołach naukowych przy katedrach chirurgii ogólnej, interesuje się głównie medycyną zabiegową. Prywatnie uwielbia podróże, pływanie i własnoręczne tworzenie biżuterii.

lek. Magdalena Malenda
lek. Magdalena Malenda

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Analityki Medycznej. Obecnie studentka Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej – Studium Farmakoekonomiki, HTA, Marketingu i Prawa Farmaceutycznego. Uczestniczka licznych szkoleń z zakresu farmakoterapii, komunikacji z pacjentem, jak również marketingu i prawa farmaceutycznego.

Dagmara Nowak
Dagmara Nowak

Studentka medycyny na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Studiowała na Uniwersytecie w Porto w ramach programu Erasmus+Studia. Odbyła praktykę zawodową w Szpitalu Belen w Trujillo w Peru. Wielbicielka sztuki i podróży.

lek. Piotr Kocemba
lek. Piotr Kocemba

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Uczestnik wielu konferencji z zakresu chirurgii. W czasie studiów członek wielu studenckich kół naukowych. Zainteresowany zagrożeniami i szansami, jakie niesie za sobą wykorzystanie mediów społecznościowych w medycynie. Entuzjasta stosowania e-learningu w nauczaniu medycyny.

Martyna Nowak
Martyna Nowak

Studentka kierunku lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Aktywnie uczestniczy w działalności koła naukowego przy Katedrze Psychiatrii. Interesuje się zagadnieniami neurologicznymi, pasjonuje ją fotografia, turystyka rowerowa oraz motocyklowa.

Magdalena Skrzydło
Magdalena Skrzydło

Studentka V roku medycyny na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Aktywna członkini międzynarodowej organizacji studenckiej IFMSA oraz Studenckiego Koła Ginekologiczno-Położniczego. Wzięła udział w programie wymiany studentów Erasmus na Uniwersytecie Technicznym w Dreźnie w Niemczech oraz w licznych projektach wolontariackich w wielu krajach europy. Uwielbia uprawiać sport, podróżować oraz poznawać nowe języki.

Ewa Chmielewska
Ewa Chmielewska

Studentka IV roku kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Aktywny członek IFMSA-Poland, trener IFMSA-Poland. Swoją przyszłość wiąże z kardiologią. Dwa razy była na zagranicznych praktykach – raz w Chinach, a drugi raz w Indonezji. W wolnym czasie podróżuje do najdalszych zakątków świata, a także chodzi kina i na koncerty oraz maluje i rysuje.

Kamil Kwiatkowski
Kamil Kwiatkowski

Student kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, absolwent fizjoterapii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Stale poszerza swoją wiedzę z dziedziny rehabilitacji. Swoją przyszłość wiąże z ortopedią, rehabilitacją i medycyną sportową. Zawodowy ratownik wodny, miłośnik sportu i podróży.

Weronika Topyła
Weronika Topyła

Studentka IV roku kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Prezes zarządu Organizacji Młodych Medyków z oddziałem EMSA Lublin. W latach 2012-2016 koordynator ds. edukacji OMM. Aktywny członek Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Kardiologii. Organizatorka “2nd Congress of Medical Simulation for Students and Young Doctors 2014 Conference” oraz „21st Century Medicine International Medical Congress at Medical University of Lublin.” Uczestniczka wielu konferencji medycznych i akcji charytatywnych. Pasjonatka kardiologii, echokardiografii, biegania i narciarstwa.

Maria Marlicz
Maria Marlicz

Studentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywała między innymi w Royal Infirmary of Edinburgh na oddziałach chirurgii naczyniowej i gastroenterologii. Interesuje się chirurgią oraz mikrobiotą. Uzależniona od rysowania. Uwielbia sztukę, książki i ornitologię.

Alexander Suchodolski
Alexander Suchodolski

Student Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na Wydziale Lekarskim w Zabrzu. Członek IFMSA-Poland oraz studenckich kół naukowych. Główne zainteresowanie to kardiologia. Posiadacz podwójnego, polsko-niemieckiego obywatelstwa. Jego hobby to książki, fotografia oraz podróżowanie.

Kinga Maciągowska
Kinga Maciągowska

Studentka I Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, przewodnicząca SKN Kardiologii II i członek SKN Medycyny Sportowej. Zainteresowana kardiologią, dlatego też dwukrotnie była Gaststudentin w klinice kardiologii w Szpitalu Uniwersyteckim w Zurychu. Pasjonuje się sportem (zwłaszcza bieganiem), Formułą 1, podróżowaniem, górami i Szwajcarią.

Karolina Matulewicz
Karolina Matulewicz

Studentka biotechnologii oraz analityki medycznej na Collegium Medicum w Bydgoszczy. Aktywny członek studenckich projektów naukowych. W przyszłości, poprzez swoje badania, chciałaby przyczynić się do rozwoju medycyny spersonalizowanej i celowanej terapii przeciwnowotworowej. Na co dzień, jako członek interdyscyplinarnego zespołu, zajmuje się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań dla branży medycznej i farmaceutycznej.

Marysia Krówka
Marysia Krówka

Studentka 5 roku Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Obecnie przygotowuje się do wyjazdu na erasmusa. Pasjonatka muzyki, organistka, lubi aktywnie spędzać czas. Miłośniczka zdrowego stylu zycia. Intersuje się specjalnościami zabiegowymi.

Maciej Szmygin
Maciej Szmygin

Student VI roku medycyny na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, były student lingwistyki stosowanej. Uczestnik wielu wymian narodowych i zagranicznych, aktywny członek organizacji studenckich. Karierę medyczną wiąże przede wszystkim ze specjalizacjami zabiegowymi. Interesuje się sportem (głównie pływaniem), grą na gitarze i literaturą.

lek. Magdalena Kwapisz
lek. Magdalena Kwapisz

Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2013 roku związana z Katedrą i Kliniką Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej WUM, gdzie realizuje szkolenie specjalizacyjne z chirurgii ogólnej. Stypendysta Studium Doktoranckiego I WL WUM. Laureat Young Innowator Award 2017 Amerykańskiego Towarzystwa Transplantacyjnego. Jest autorem i współautorem wielu publikacji w czasopismach krajowych i zagranicznych oraz doniesień zjazdowych o tematyce transplantologicznej i ogólnochirurgicznej. Zawodowo zaangażowana w rozwój programu żywego dawstwa nerki w Polsce. Prywatnie pasjonat windsurfingu.

Katarzyna Winiarska
Katarzyna Winiarska

Studentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Aktywna członkini międzynarodowej organizacji studenckiej IFMSA-Poland. Swoją przyszłość wiąże z chirurgią, interesuje się również medycyną sądową oraz patomorfologią. Ważne jest dla niej ciągłe poszerzanie horyzontów oraz samodoskonalenie, aby stać się prawdziwym specjalistą. Interesuje się podróżami, czytaniem oraz modą.

Ida Osuchowska
Ida Osuchowska

Studentka IV roku kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Koordynator ds. działań prospołecznych w Organizacji Młodzi Medycy - EMSA Lublin. Aktywny Członek Studenckiego Koła Naukowego przy III Katedrze i Klinice Ginekologii w Lublinie. Interesuje się ginekologią i położnictwem. Miłośniczka podróży, języka hiszpańskiego oraz narciarstwa.

Justyna Pordzik
Justyna Pordzik

Studentka VI roku English Division II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Przewodnicząca Samorządu Studentów English Division. Od 2014 roku związana z Katedrą i Zakładem Farmakologii Fi Klinicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie obecnie realizuje Diamentowy Grant. Przewodnicząca Studenckiego Koła Naukowego Ginekologii i Położnictwa dla English Division działającego przy Katedrze i Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest autorem i współautorem wielu publikacji w czasopismach krajowych i zagranicznych oraz doniesień zjazdowych. Karierę medyczną wiąże przede wszystkim ze ginekologią i położnictwem, a także farmakologią. Mówi po angielsku, polsku, niemiecku i norwesku. Pasjonuje się podróżami, gotowaniem i amatorskim projektowaniem wnętrz.

Anna Dryja
Anna Dryja

Absolwentka kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Jako student była członkiem Kardiologicznego i Psychiatrycznego Studenckiego Koła Naukowego oraz członkiem IFMSA-Poland. Zainteresowana ginekologią i położnictwem, badaniami prenatalnymi, ultrasonografią i endokrynologią. Uczestniczka wielu konferencji naukowych i akcji charytatywnych. Uwielbia podróżowanie, górskie wędrówki, taniec oraz gotowanie.

Julian Skrzyszowski
Julian Skrzyszowski

Student Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Aktywny członek kardiochirurgicznego i neurochirurgicznego koła naukowego. Uczestnik międzynarodowych konferencji kardiochirurgicznych. Zapalony narciarz i szachista.

Agnieszka Malicka
Agnieszka Malicka

W 2012 roku dr Agnieszka Malicka ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Od 2014 r. do 2019 r. specjalizowała się w okulistyce w Klinice Okulistyki Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. W latach 2015-2016 uczęszczała na Podyplomowe Studia Prawa Medycznego i Bioetyki na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.